Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek hogy a kamasz fiam...

Mit tegyek hogy a kamasz fiam ne járjon minden hétvégén részegen haza?

Figyelt kérdés
17 éves a nagyobbik fiam, mostanában előfordul hogy péntek/szombat éjjelenként ittasan/részegen jön haza. Van hogy észre sem veszem amikor megjön, csak délelőtt amikor szedem össze a szennyest látom hogy teljesen felöltözve ruhában alszik, egy kanna van az ágya mellett.

2017. aug. 18. 22:42
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
47%
Nyár van, had szórakozzon, de suli időben már kicsit korlátozni kéne. Mondjuk havi egyszer-kétszer belefér, de ne tiltsd meg teljesen.
2017. aug. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
72%
Beszélgetni próbáltal vele errol? Sajnos a kisebbik bátyám ilyen volt, vagy ugy fogalmazok, igy kezdte. Mar mondjuk 40 de sajnos mindig iszik. Nem agresszív, dolgozik de soha nem lesz neki semmije es senkije. En imádom, mert egy csupa szív ember, de nagyin rossz látni ahogy lassan kinyírja magat. Valahigy igy kezdte anno, es az en szüleim nem torodtek vele, nem vettek komolyan.. Persze nem torvenyszerű, hogy alkesz lesz a fiad is, de jobb ha most próbálod ezt elnyomni benne, mint amikor mar komolyabb a baj. Egyébként.. TVenned felmerult, hogy mégis honnan van alkoholos ital nala? 18even alulit nem is szolgalnak ki alkohollal.
2017. aug. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
83%
Milyen kanna?
2017. aug. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:

Beszéltem már vele erről, de azt mondta csak szórakozik a haverokkal, buliznak.

Hogy mégis hogyan jut alkoholhoz? Ez egy kis falu, itt mindenki ismer mindenkit. Általában a kocsmában is kiszolgálják őket, itt még soha nem volt semmilyen razzia, nem félnek ilyenektől. Ha meg épp nem szolgálják ki megkérnek valaki idősebb embert/nyugdíjast aki épp ott van és megveszik nekik.


Nem kannát akartam írni. Mikor mit talál. Van hogy a szemetest rakja az ágy mellé, van hogy vödröt gondolom azért hogy ha hánynia kellene

2017. aug. 18. 23:12
 5/40 Tóth Péter Tamás ***** válasza:
90%
#3 Na szerinted milyen kanna? Biztos benzines kanna...
2017. aug. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
64%
Lehet h nem fog tetszeni, amit írok, de sztem ennyi idõsen ez nem a világ vége :) Én 29 éves vagyok, anya, de 17 évesen én is buliztam, volt, h reggel mentem haza, volt, hogy részegen. Kinõttem. Az meg ugye költõi kérdés volt, hogy hogy jut alkoholhoz egy 17 éves? :) Ne tiltsd neki, csak jelezd néha hogy pihenhetne egy kicsit.
2017. aug. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
20%

En pl. azt hittem kannas bor.

Biztos valamelyik haverjanal iszogatnak vagy egy parkban, ki tudja. Megveszi azt a nagykoru haver.

Komolyan beszelgess el vele, mert ha igy folytatja, az semmi jot nem szul.

2017. aug. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim válasza:
71%
Szerencsére nincs ilyen gond a fiaimmal. Velem voltak problémák, de akkor még remek terápiák voltak, amik ma már nem alkalmazhatók. Mivel nem hallgattam a jó szóra, a sokadik alkalom után a fater eltörte a billiárd dákót a hátamon. Két hétig hason fekve aludtam. Akkor én is 17 voltam, és elmondhatom, hogy soha többet nem hánytam be a szobába, és nem hugyoztam ki az ablakon. Nem is nagyon iszom, még társaságban sem, részeg pedig nem voltam 25 éve.
2017. aug. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
44%
Zárd be egyszer az ajtót. Kamasz vagy nem, én nem tűrök meg az otthonomban részeg embereket, nálunk ez nem tolerált dolog.
2017. aug. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
67%
Ohhm 17-19 éves korom között lány létemre matt részegen jartam haza hétvgénként :D Nem lettem alkesz, ma már feleség vagyok és anya, második babámat várom, van rendes munkahelyem, stb. Ja, és a többi ivócimborámnak is :D
2017. aug. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!