Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nektek (és/vagy gyerekeiteknek...

Nektek (és/vagy gyerekeiteknek, unokáitoknak) mi volt a kamaszkori lázadás csúcspontja?

Figyelt kérdés
2017. aug. 30. 10:07
1 2
 1/17 anonim válasza:
66%

Nálam az, hogy minden kis szarságon összevesztünk anyával, állandóan zengett a ház a veszekedéstől, sokszor tovább kimaradtam, mint ahogy engedte (utána ebből is veszekedés lett.)

Ennyi volt, szerencsére hamar lenyugodtam. :)

2017. aug. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk a bulizáson ment a vita. Nem akartak elengedni mindig, amikor mentem volna. De van, amikor elengedtek. Csak néha kitalálták, hogy nem mehetek sehova. Én meg nem értettem. Ebből voltak veszekedések.

Egyébként semmi különös, szokásos tini dolgok. Ne ölelgessenek, ne pusziljanak meg. Láttak dohányozni, érzik rajtam, hogy ittam, milyen hülye zenét hallgatok. Ilyesmik :)

Így utólag egyébként nem sok mindenre emlékszem, de szüleim még emlékeznek egy-egy vitára.

2017. aug. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
A kamaszkori lázadásom inkább depressziózás volt. Ki sem mozdultam a szobámból és nem beszéltem senkivel, anyámékkal se, elhanyagoltam magam. Nem mintha ők törekedtek volna, nincs jó kapcsolatunk. De lázadásom úgy igazán nem nagyon volt. Rendes gyerek voltam. :D
2017. aug. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Amikor 16 évesen összepakoltam és leléptem. Rendőrséggel kerestettek... utólag belegondolva a kamaszkorom végigkísérte a szerencse, hogy nem lett semmi bajom, és hogy normális felnőtt lettem.
2017. aug. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
20%
Intelligens szülők gyermekeként nem éreztem soha szükség.h
2017. aug. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%

Nekem az volt, hogy éjjel a takaróm alá beráncigált lámpa mellett olvastam. Ugyanis gyűlölték ha olvastam, nem becsülték túl sokra ezt a tevékenységet.

A gyerekeim egyelőre nem lázadtak. A fiam már nem is fog, mert már kinőtt a kamaszkorból. :-) MÉg van egy 17 és fél meg egy 13 és fél éves lányom, de egyelőre egyik sem mutatja jelét a lázadásnak.

2017. aug. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
29%
Nekem ez teljesen kimaradt. Volt annyi eszem, hogy a buli nem ment a suli és egyéb kötelesség rovására. Semmi konfliktom nem volt anyával.
2017. aug. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
59%
Én apával tudtam a legapróbb dolgon is összeveszni. Általában a rendrakásból indult a vita, voltak durva állapotok a szobámban :) Azon kívül nem voltam lázadó kamasz, nem buliztam sokat, nem dohányoztam vagy ittam, a tanulás is oké volt. :)
2017. aug. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
25%
Valamiért csak a válaszom felét küldte el. Az a lényeg hogy nem volt szűkségem lázadásra, mert intelligens szüleim vannak.
2017. aug. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Én aktívan bulizok, meg minden, de sosincs belőle balhé, persze most már ideje lenne megkomolyodni :D

17/F

2017. aug. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!