Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti meddig engeditek hétköznapo...

Ti meddig engeditek hétköznapon vagy hétvégén/szünetben este fent maradni éjjel a 13 éves lányotokat? Meddig, mikor engeditek el otthonról? Mikor kel reggel?

Figyelt kérdés

2017. szept. 4. 19:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%

Hétköznap max 10-11ig.

Hétvégén/szünetben korlátlan.

Max 3 órát engedem el itthonról a barátaival.

Negyed hatkor keltem fel hétköznap:)

2017. szept. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
50%
Attól függ általában mikor mi megyünk aludni ő is hétköznap max 10 hétvégén 10-12 de ált nem marad fenn addig. A városba elengedem barátokkal max 4-5 órára legyen itthon mivel mi 7-re járunk dolgozni 6-kor kel.
2017. szept. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
55%
Ameddig akar. 13 evesen mar lehet magatol annyi esze, hogyha keson fekszik le, akkor az egesz nao szenvedes lesz, vagy fel sem bir kelni. 1-2x lehet porul jar, de tobbet biztos nem ejszakazik.
2017. szept. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
28%

Hétköznap 10ig

hétvégén ameddig akar

hétköznap fél hétkor keltem

hétvégén nyolckor

péntek és szombat délután mehet el a barátaival ebéd utántól, és hétre kell hazaérnie.

2017. szept. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
58%

Hétköznap 10 után ritkán szokott fenn maradni.

Péntek vagy szombat este éjfél is van, mire lefekszik, főleg ha itt alszik a barátnője.

Szünetben is 10-11 között lefekszik.

Hétköznap 7-kor kel, hétvégén meg mikor hogy, legkésőbb 10-11 körül előbújik.


Régebben, mikor gyerek volt mondogattam neki, ideje lefeküdni, meg volt jóéjt puszi és hasonlók, de mostanában nem kell, egyre jobban átáll a saját ritmusára.


Hétköznap addig nincs csavargás, amíg a leckéje kész nincs, ezt olyan 4-5-re megcsinálja, aztán 7-8 körül hazajön. Annyi a kérésem, hogy teló legyen nála.

Néha van buli a barátnőinél és ott alszik, de olyankor nem csavarognak, bent vannak a házban.

2017. szept. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
78%

Hétköznap este 9 és fél tíz között fekszik le aludni. Hétvégén 10ig van ébren. Kivételes esetben tovább (pl focimeccs).

Reggel 6kor kelünk ha suli van. Egyébként hétvégén reggel nyolckor.

Ha elmegy itthonról akkor még kisérni szoktuk a barátnőkhöz csajbuliba vagy moziba, de csak hozzuk meg visszük. (Budapest).

2017. szept. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nincs gyerekem, de én 13 évesen 10-kor feküdtem le este, 10-11-ig engedném fent maradni.
2017. szept. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
5ös, 13 évesen hétköznap csavargás meg buli???
2017. szept. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
49%

Addig marad fent ameddig akar, nem igazán szabályozom.

Hétköznap és hétvégén általában 11 körül fekszik le aludni, szünetekben meg mikor hogy. Van mikor már éjfél körül lefekszik, viszont van amikor csak pár órával később.

Hétköznap reggel 6-kor kel, hétvégén változó, általában 8-10 között, szünetekben pedig 10-12 körül.


Nem sokszor jár el itthonról, viszont ha elmegy, akkor bármeddig elengedem őt (főleg hétvégén). Megbízható lány, még sosem volt abból probléma, hogy valami hülyeséget csinált volna.

2017. szept. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
90%
14 vagyok. Nekem nincs megszabva😉hétköznap sokáig tanulok van hogy éjfélig, mert rengeteg van. Hétvégén mindegy hogy mikor alszom el én bánom
2017. szept. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!