Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kínos szituációk?

Kínos szituációk?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy valakinek voltak már a menstruációval kapcsolatos kínos szituációi? Mint például:

-átáztatok és más szólt érte mondjuk egy idegen...

-épp megjött és nem volt nálatok semmi... Ilyesmik! Előre is köszönöm a válaszokat! (Egy tinédzser lány)



2017. szept. 12. 20:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Igen. Átázás. Betét vásárlás amikor persze az a srác is a boltban van aki tetszik. Meg olyan is volt, hogy a kulcsomat kivettem a táskámból és kirántottam vele egy betétet ami a földre esett..
2017. szept. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Az elsőnél átáztam suliba menet...
2017. szept. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Átáztam, persze épp egy világoskék farmer volt rajtam és egy rövidebb fazonú felső. Esélyem se volt, hogy a foltot a blúzommal eltakarjam...egy fiatal nő lépett oda hozzám, halkan figyelmeztetett a tényre...szerencsémre épp egy ruhaüzletben voltam, gyorsan vettem magamra csereruhát.
2017. szept. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

Az első ciklusom 4. napjának reggelén már nem volt vérzésem, azt hittem ennyi volt, úgyhogy nagy lazán elindultam betét nélkül suliba. Az első órán viszont éreztem, hogy baj van, megindult a szökőár. Épp dolgozatot írtunk, de meg sem kérdeztem a tanárt, hogy kimehetek-e, csak kirántottam a betétet a táskámból (szerencsére volt még nálam), szóltam, hogy "utat!", és rohantam a mosdóba. Mikor visszajöttem, röhögött rajtam mindenki, próbáltam pókerarcot vágni, mintha mi sem történt volna, és ott folytattam, ahol abbahagytam. Tanár sem kérdezett semmit, csak furcsán nézett rám. :D Szerencsére az alsóneműm lett csak véres, még idejében felitattam wc papírral, a farmerom nem lett olyan. Kínos volt, de nem éltem meg tragédiaként. :)


Kisebb balesetek amúgy csak addig történtek, amíg betétet használtam, amikor tamponra váltottam, sokkal kényelmesebb volt, és onnantól kezdve nem aggódtam. Betétnél nagyon utáltam, hogy ültem 45 percet az órán, majd amikor felálltam, dőlt belőlem a vér.

2017. szept. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Érettségin,betéttel úgy átáztam,hogy a folt akkora volt mint a se ggem. Szerencsére volt nálam táska,úgyhogy azt tartottam a hátsómnál míg hazaértem. Gondoltam,inkább nézzenek hülyének,mint hogy a foltot bámulják.
2017. szept. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%

En mar 36 vagyok, de atazas a mai napig van. Betegseg miatt nagyon eros a verzesem, a legvastagabb tampon plusz ejjeli betet, 20 perc es teljesen atazik. Ilyenkor ha tudok , otthon maradok. De gyerekem van igy ezt nem mindig tehetem meg.


Jo tanacs, betet / tampon MINDIG legyen nalad, es ha megvan akkor sotet nadrag / szoknya.

2017. szept. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én amikor érzem hogy 1-2 napon belül megjön fekete vagy sötétkék nadrágra váltok egészen addig míg a menzesz tart. A táskámban pedig mindig van betét.
2017. szept. 13. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Általában figyelek, ha várom, hogy jöjjön, akkor tisztasági betét éjjelre.


Na aznap olyan álmos voltam, hogy fürdés után azonnal el is nyomott az álom.

Szombat hajnalban arra riadtam, hogy elönt a vér. Ugrás, ki a klotyóra, gyors zuhany, betét.


Az ágy természetesen csurom olyan lett, úgyhogy kénytelen voltam felrázni szegény Kedvest (beteg volt, végre tudott aznap aludni), hogy ágyneműcsere.

Ágyhúzás után meg olyan rosszul éreztem magam, hogy majdnem elbőgtem magam a bűntudattól, hisz még félig lázas, én meg felébresztem a saját hülyeségem miatt.


Ő persze feleennyire sem vette a szívére, bágyadt mosollyal magához húzva nyugtatgatott.

2017. szept. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én folyamatosan utcán elejtem, vagy más cuccokkal együtt kirántom a tamponjaim a táskámból. Egyszer, mikor még nem történt ez meg velem olyan sokszor, próbáltam úgy tenni mintha mi sem történt volna, de egy bácsi utánam hozta...
2017. szept. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
Hatodikban átáztam. Olyan rossz volt a vécé, kicsi és mindig rányitottak az emberre, hogy nem mertem elmenni cserélni. Az volt a szerencsém, hogy senki nem vette észre és fekete gatya volt rajtam.
2017. szept. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!