Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A fiam lassan 12éves lesz...

A fiam lassan 12éves lesz felvilágositsam a szexről a lányokról nemiszervekről ha igen mit mondjak neki ezekről?

Figyelt kérdés

2017. szept. 13. 16:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
12 éves? Lehet, hogy már többet tud, mint te.
2017. szept. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kérdezgették de nem
2017. szept. 13. 16:49
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem kérdezz rá, hogy volt-e már felvilágosítás óra a suliban, ha igen/nem, van-e kérdése, mert bármire nagyon szívesen válaszolsz. De egyből a mélyvízbe, az kínos, legalábbis nekem az volt annak idején.
2017. szept. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Rákérdeztem és nem volt .
2017. szept. 13. 16:54
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Elég lehet elsőre, ha hozzáférhetővé teszel számára pár illusztrált könyvet, amit szabadon forgathat.
2017. szept. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az esteleg lehet, hogy még nem volt felvílágosító órája, ettől függetlenül lehet hogy többet tud mint gondolnád. Nehogy azt hidd, hogy elmond neked mindent. Engem is 9 évesen megkérdezték ha tudom-e mi az, hogy betét és azt mondtam nem, pedig po tosan tudom, hogy mi és miért kell. 10 évesen még hallgathattam azokat a dolgokat anyámtól amit már tudtam, de jól jött az is hogy ő is elmagyarázta. A felvilágosítás is megtörtént akkor, de már azokról is tudtam. Szóval csak batra, tuti tud valamit, de a szülőtől is jól jön ha elmagyarázza a gyerekének jobban a dolgokat.
2017. szept. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%

Én is annak idején könyvet kaptam. Rám volt ezzel bízva hogy mikor akarok foglalkozni a kérdéssel.

Később ha akartam, kérdeztem. A szüleim nyitottak voltak, de nem akarták erőltetni. Úgy is hamar megtudja a gyerek a dolgokat. Tv, barátok, internet... :/


Így fogom tenni az én gyerekeimmel is.

2017. szept. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
29%
A fiúnak nálunk apa beszélt errol nem én
2017. szept. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Elmondtam mindent interneten kerestem online könyvet róla még mondtam hogy nyugodtan kérdezzen a szex nagyon érdekelte .Megmondtam neki hogy nyugodtan olvashatóak interneten
2017. szept. 13. 17:17
 10/13 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem tudja mi a dörgés En 11-12 evesen már úgy vertem mint a bajnok:D
2017. szept. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!