Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 9-10 éves kislánynak milyen...

9-10 éves kislánynak milyen most kapható játékot javasolnátok? (érdeklődési kör lent)

Figyelt kérdés

Sok mindene van már, de az újabb társas- és egyéb bolti játékokat nem annyira ismerjük. Kinek mi vált be?

Érdeklik az országok, földrészek, az állatok nagyon, bolygók, pokémon kártyákat gyűjt. És persze mindenre vevő, amit a nagyok tudnak, gyűjtenek..

Babázás, dinózás most nem játszik, legóval egyéb építő játékokkal dugig vagyunk, puzzle nem köti le, pipere és hajformázó szintén nem. Kreatív, gyurmázós, gipszes, karkötőgyártó és egyéb szetteket unja és sok van már. Esetleg valami nagyon jó kis kártyajáték (a dobble pl bevált, van valami hasonló, "tematikus", úgy értem, nem klasszikus kártyajáték?)


2017. szept. 13. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Állatok,földrészekhez a Fauna nevű társast ajánlom!
2017. szept. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Brainbox társasjátékok!:)
2017. szept. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A nyírd ki ezt a naplót és társai nagyon népszerű ebben a korosztályban.

de érdeklődési körének megfelelő komoly könyv is nagyon klassz ajándék lehet. ugyan a kisfiam csak 7 éves, de a Világlátót tervezem neki megvenni, mert imádja a térképeket.

Társasok közül jó lehet a carcassone, Catan telepesei, Elfenland, Dixit, scrabble, a kis herceg, pentago, elvarázsolt labirintus, aranyásók, stb. itt csak a pénztárca szabhat határt.


gyűjthető vacakok közül szerintem bármi jó, ami éppen aktuális. fiúknál ugye megy a fociskártya, lányoknál meg a mindenféle apró biszb*szok...


állatokról jut még eszembe, én nézegettem a gyereknek, nagyon gondolkodom rajta:

[link]

2017. szept. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!