Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Mennyire tudtok tabuk...

Szülők! Mennyire tudtok tabuk nélkül beszéli a kamasz gyermeketekkel a szexualitásról?

Figyelt kérdés
2017. szept. 15. 16:54
 1/6 A kérdező kommentje:
lécci nemet és kort is írjatok!
2017. szept. 15. 16:54
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Nos, nekem két lányom van, s ha problémájuk van, akkor megkérdeznek engem vagy az apjukat. De azért bizalmas dolgokban inkább én vagyok favorizálva. A nagyobbik már 16 éves, és nemrég felmerült anális szexet beszéltük végig, amit ugye már középiskolában nagyban csinálnak a fiatalok, s nem is ismerik milyen kockázatokkal jár, és ha mégis megtörténik, akkor legalább védekezzenek a fertőzésekkel szemben, mert sokszor a nagy izgalomban mindent elfelejtenek. Jó azért, hogy ilyeneket elmondanak. 42(N)
2017. szept. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

Teljesen. Akkor is, ha néha kínos, meg közben röhögünk magunkon.

Jobb, ha mer tőlünk kérdezni, és nem egymástól meg a netről szedik a tévés információkat.

Itt is elég egy tévedés vagy félreértés, hogy emberélet múljon rajta, de még nem akarok unokázni.

2017. szept. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

de jó, hogy így meg tudjátok beszélni,... :), én sajnos nem annyira :(

nem gondoltam volna hogy ennyire elterjedt az anális szex, azt hittem hogy csak 18 karikás filmekben létezik :D

2017. szept. 15. 18:14
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
Sajnos már minden fiatal elég korán hozzáfér az internethez, és rajta keresztül a szexoldalakhoz. 12 évesen olyan filmekhez jutnak, amit felnőttként tudnának megérteni, de ez nem számít a mai világban. A popószex is innen ered. De ez nem a valóság, de ők annak hiszik. Sajnos sokan csinálják, már elég korán elkezdik, mert "így nem lehet gyerek".
2017. szept. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Abszolut tabuk nélkül. Igaz, ennek azaz oka, hogy a férjem és én mindig nyíltan beszéltünk a szexről előttük, napközben, baráti beszélgetés közben már kiskorukban is. Amit megkérdeztek mindig őszintén válaszoltunk rá, még akkor is ha az nagyon ciki volt. Most 17 és 14 évesek. Nem szégyellnek semmit megkérdezni, és el is mesélnek mindent. Utólag is azt mondom, hogy jól tettük, hogy így viselkedtünk velük.
2017. szept. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!