Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elvált anyukák, nektek rosszul...

Elvált anyukák, nektek rosszul esne, ha a volt férjetek új felesége venne cicifixet a kamaszodó lányotoknak?

Figyelt kérdés
Az "új" feleség vagyok. A férjemnek van egy lassan 11 éves lánya. Elkezdtek nőni a mellei. Mondtam neki, hogy lassan lehet hogy jó lenne beszerezni pár melltartót. Mivel vannak olyan felsői amiben konkrétan látszik, hogy nő a melle. Majd 1 hónap után rákérdeztem, hogy nem szereti a melltartókat vagy miért nem hordja, erre azt válszolta, hogy nem mondta az anyjábak mert úgysem venne de ő szeretne nagyon. Elmentünk és vettünk 3 darabot. Nem merevítősek, egyben van egy minimális szivacs, a másik kettő csak vastagabb anyagú, 70 AA-s méretek, diszkrét, nem kihívó mintával. Nagyon szereti őket, és hordja is, amit az anyja meg is jegyzett, és láthatóan rosszul esett neki. Viszont az apja mondta már régebben neki, hogy jó lenne pár melltartó a lánynak de rá sem hederített. Rosszul tettem, hogy megvásároltam ezeket?
2017. szept. 15. 18:56
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
97%

Nem tetted rosszul, éppen ellenkezöleg!


Az, hogy az anyának nem tetszik, teljesen lényegtelen, ebben az esetben a lány az, aki számít. Ha egy kamasz lányt zavar, hogy nö a melle és az anyja nem vesz neki melltartót, akkor az az anya igencsak primitív vagy rossz anya.

Ha az apa új felesége - vagy akárki ismerös - segít a gyereken, az csak jót tesz a lánnyal és ebbe az anyának semmi beleszólása sincs. (Föleg, hogy az apa szerint is kell a kislánynak)

2017. szept. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
97%
Nem tetted rosszul. Legalább neked volt eszed, ha a lány anyjának kb. annyi van, mint egy hamutálcának. Felfoghatná, hogy a többi gyerek csúfolni fogja a kislányt, ha annak melle átüt a felsőn. Fogadjunk, hogy szőrteleníteni se engedi majd.
2017. szept. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
96%
Egyébként egyik húgom is 11 évesen kezdett ilyesmit hordani. Menszesze is korán volt. El kéne fogadni minden anyukának, hogy nem egyformán fejlődnek a lányok. Sem a fiúk. Nehogymár azért égjen suliban a lánya, mert neki annó nem volt még mire cicifixet venni 11 évesen. Anyánknak sem volt mire 11 évesen, mégis elfogadta, hogy tesómnak kell.
2017. szept. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
96%
Kedves tőled. Valakinek meg kell venni, és szép gesztus volt, ha már az anyja letoja. Csak vigyázzon, mert ha így folytatja, a nagyobb gondjaival se hozzá fordul majd.
2017. szept. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
96%

Csak annyit tudok hozzáfűzni, hogy így tovább!

Nyilván azért nem kell teljesen átvenni az anya szerepet, de ha látod rajta, hogy gondban van vagy segítségért fordul hozzád, akkor járj el hasonlóan. Egy kamasznak szüksége van egy megbízható felnőttre, akivel megoszthatja a problémáit.

2017. szept. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem úgy lett volna korrekt, ha első körben arra bíztatod, hogy beszéljen nyugodtan az anyjával.
2017. szept. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
36%

A gyerek el sem mondta az anyjának, hogy szeretne melltartót, pedig megkérted rá.


Nem lehet valami jó a viszonyuk, de az is lehet, hogy csak cikinek érzi előtte, te meg inkább nő vagy számára, mint anya.


Ha az apa régebben említette, én sem foglalkoztam volna vele, egy 10 évesnek azért furcsa egy melltartó.


Szerintem szólnod kellett volna az a férjednek, hogy szóljon az anyjának.

2017. szept. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
92%
Zavarna, de nem az, hogy meg vetted neki, hanem az, hogy nekem nem mert szólni. Mondjuk ha annyira figyelmes vagyok, hogy nem tűnik fel, hogy kell neki, akkor érdekes egy anya vagyok....
2017. szept. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
90%
Sok elvárt szülő meglehetősen önérzetes, ennek ellenére mindenkinek a gyermek érdekét kellene néznie, tehát hacsak a gyermek nem úri passióból akar magának cicifixet, hanem mert tényleg szüksége van megemelésre, ez nem számít hibának.
2017. szept. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
40%

" hogy nem mondta az anyjábak mert úgysem venne de ő szeretne nagyon. "


Meg sem kerdezte az anyjat.

Ugy lett volna korrekt, ha biztatod, hogy kerdezze meg.

2017. szept. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!