Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Taszitsam el a kamasz fiamat,...

Taszitsam el a kamasz fiamat, mert a férjem szerint nem helyesen viselkedünk?

Figyelt kérdés
van egy 13 éves kamasz fiam elsö házasságbol.a második házasságom 3 éve tart.férjem és a fiam mostanában nem jönnek ki jol egymással,talán a kamaszodás miatt,igazábol nem tudom.férjem minden reggel 6 ra elmegy dolgozni,ekkor a fiam átjön a háloszobába egy fél orára pihenni velem és a kistesojával ,mielött suliba menne.ez férjem szerint nem helyes.ugy jön haza a sulibol,hogy átölel és puszit ad az arcomra.férjem szerint ez see helyes,mert ezek már sexuális megnyilvánulások.napközben is van hogy semmi ok nélkül odabujik hozzám,de már ott tartok,ha férjem otthon van akkor inkább kikerülöm az ilyen érintkezéseket.habár szerintem ezekben semmi kivetni valo nincs.vagy tényleg van egy bizonyos kor,ameddig lehet puszilni egy gyereket,aztán pedig már nem helyes?nem tudom hogy én vagy a férjem látjuk helytelenül a dolgokat?
2017. szept. 20. 07:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
Jó anya vagy, ezt adja vissza, a többit meg te érzed sztem.
2017. szept. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
A férjem anno ugyanebben a helyzetben volt. Nagyon szoros kapcsolata volt az anyjával, de az bepasizott. Az elején minden oké volt, aztán az egész kamaszkort végigveszekedték, pofonok is csattantak (ott voltam, végignéztem az egész parádét) és végül csak akkor normalizálódott a kapcsolatuk, mikor mindketten felnőttek agyilag. A férjemnek ez sikerült 20 éves korára, a nevelőapjának meg 45...
2017. szept. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem ezt innen nem lehet megítélni, hogy most a gyerekben tényleg van egy ilyen tudattalan vonzódás, mert a nemi érés útjára lépett, vagy a férjed féltékeny, vagy a nagy féltékeny a kistesóra, akit gondolom "még szabad" ölelgetni, vagy csak a nagyfiad és közted ez eddig is így volt, de a férjed családjában nem ölelgetik egymást és azért nem tartja "normálisnak".

Az is közrejátszhat, hogy az anyák (általában) gyengédebben bánnak a gyerekeikkel, sőt a fiakkal néha elnézőbben is, míg az apák (általában) már csecsemőkortól férfiasabb viselkedésre szeretnék rávenni a fiaikat, és bizonyos rangsor-verseny (kakaskodás) is lehet apák-fiúk és fiútestvérek között, még ha szeretik is egymást.

2017. szept. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 babyboom567 ***** válasza:
100%

De mi nem helyes ebben, bújós a gyereked.A fiúktól miért gáz ez?Csak lányok lehetnek bújósak?

A férjem(52) is ölelgeti az anyját,mikor átmegy,megöleli megpuszilja, pedig már felnőtt férfi.

Örülj,hogy ki tudja mutatni a gyereked az érzéseit.

Szerintem a férjed féltékeny.Mond meg neki, hogy nem spártában vagyunk, a fiúk is kifejezhetik az érzéseiket.

2017. szept. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt a férjed hozzáállása nem helyes.
2017. szept. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
97%
a férjed a gusztustalan amiért a 13 éves kisfiad viselkedését szexualizálja. normális hogy egy GYEREK vágyik az anyjára, az ölelésére, egy puszira. szerintem a férjednek más baja a fiaddal.
2017. szept. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
100%
a férjed "féltékeny", a fiad szeret téged és hasonlóan a tesójához és a férjedhez ő is igényli a szeretetedet, közelségedet, hamarosan jön a kamaszkor, akkor szerintem magától meg fog szűnni benne ez a vágy, legalább is én is így voltam, szüleim elvárták, ill. nálunk az volt a szokás ,hogy lefekvéskor apunak ,anyunak puszit adtam és így köszöntünk el egymástól, aztán ahogy beköszöntött a kamaszkor ezt már "cikinek" éreztem és abbahagytam mondván ,hogy gyerekes. De az, hogy ha "ellököd" magadtól a gyereket szerintem a legrosszabb döntés ilyen helyzetben, mert ez elutasítottság érzését kelti benne, holott most lesz majd szüksége a támogatásodra a pubertáskori bizonytalanságok, jelentkező önértékelési problémák miatt.
2017. szept. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem a gyerekemet taszítanám el ilyen helyzetben.
2017. szept. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

A gyereked mindig a gyereked lesz, a férjed nem biztos, hogy örökre az marad...

Nincs a fiad viselkedésében semmi gusztustalan, szeret téged és ki is mutatja. Állítsd le a férjed, nehogy a gyereket ezzel piszkálja, ne csináljon belőle érzelmi roncsot! És te se taszítsd el magadtól a fiad semmiképpen!

Férjednek milyen a viszonya az anyjával?

2017. szept. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
92%

Na, gratulálok, egy pasi miatt ,eleve ilyen eszedbe jut, hogy ,,elkerüld , eltaszítsd " a gyereked?

Sose legyen ilyen anyám, és sose legyek ilyen anya.

2017. szept. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!