Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért járnak akkor is sokan...

Miért járnak akkor is sokan iskolába, ha betegek?

Figyelt kérdés

Osztálytársam napok óta beteg. Mostmár köhög is, egész órán. Ma szerda van, és a fél osztálynak ugyanaz a baja.

Mellette ülök, tegnap kezdett fájni nekem is a torkom, ma meg már én is csatlakoztam a náthásokhoz. Nem értem miért marad otthon. Máshol is ez van?



2017. szept. 20. 10:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
57%

Ahogy a munkahelyen sem maradnak otthon az emberek, inkább mindenkit megfertőznek.

Szerintem az ilyen gyerekek körében a szülők nem nagyon foglalkoznak ezzel, "ó csak egy nátha". Vagy nem tudják megoldani, hogy otthon maradjanak velük ha kicsik, vagy nem akarják hogy otthon maradjon ha nagy..

Lehet hogy kap otthon Neocitran-t de az nem megoldás.

2017. szept. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
22%
Nálunk is csak akkor engedtek haza az iskolából ha láza is volt az illetőnek. Anyukám ugyanezt vallotta, de nem lett tőle bajom, hogy náthásan ültem a padban.
2017. szept. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
69%
Azért, mert vannak olyan ostoba szülők, akik azt hiszik, hogy a gyerekük csak szimulál, és ordibálva, idegbeteg módjára küldik őket iskolába.
2017. szept. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
84%

Sajnos sok gyerek nem akkor marad otthon, ha beteg, hanem ha a szülő megengedi. Sokszor úgy, hogy figyelembe se veszik a betegséget.


Igazad van, jó nagy kiszúrás a többivel.

2017. szept. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
71%

3-as +1

amíg vért nem köhögsz ,sok szülő elküld akkor is ha alig élsz.

2017. szept. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
3%
ELMÉSZ orvoshoz ad igazolást onnantól nyavalyoghat a hülye szülő..
2017. szept. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
87%
Gondlom azért mert a szüleik elhajtják őket. Én nem küldöm iskolába a gyereket betegen, nem csak miatta, hanem a többi miatt is. Elmegy betegen, lefertőzi a többit, mire ő meggyógyulna újra elkapja a többiektől. Szerintem semmi hátránya nem lesz belőle, ha azt a 3-4 napot amíg taknya nyála egybe folyik otthon tölti. De sajnos sokan nem így látják...
2017. szept. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
5%
Nálunk ma bejött az egyik csaj, hogy tegnap ment a hasa meg ma is nagyon fáj. 1. Óra után haza is ment, de azért bejött -.-
2017. szept. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
52%
Mert a szülő beküldi. 1) nem feltétlen tudja megoldani a gyerek felügyeletét (kérdés, hány évesek vagytok... 17 évest otthon lehet hagyni egész napra, 12 évest meg azért nem minden szülő hagy otthon szívesen), 2) sajnos a munkából átvette ezt a "csak akkor nem megyek be, ha haldoklom" mentalitást, és puhánynak tartja a gyereket, ha nem akar bemenni vagy megjátszósnak, 3) "tök mindegy, milyen szarul vagy, fiam, a tanulás fontos"
2017. szept. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudják, hogy pár nap hiányzásnak semmi jelentősége.
2017. szept. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!