Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen frizurákat ajánltok?

Milyen frizurákat ajánltok?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy vállig érő, nagyon vékony szálú, gyenge hajam van. Ha kiengedve hagyom, folyton borzos, ezért kíváncsi lennék pár frizura ötletre, amit magamnak is el tudok készíteni. Be szoktam fonni francia fonással, esetleg felkötöm és a lofarkat visszatűröm, mert rendes kontyot nem tudok készíteni. Esetleg mit ajánlotok egy olyan eseményre, ahol kicsit elegánsabban kell felöltözni?

Előre is köszönöm. :) 18/L



2017. szept. 21. 10:12
 1/3 patii98 válasza:
88%
Esetleg ha van hajgöndörítőd vagy hajvasalód nagyon elegánsan tud kinézni ha elöl pár tincset begöndörítesz a hajadon. Bár roncsolja a hajat de egykét alkalommal türhető szerintem. ☺️
2017. szept. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

boltokba lehet kapni azt a vastag hajgumit ami tokeletes kontyot varazsol en is azzal keszitem :)

illetve en ugy szoktam megcsinalni hogy kiemgedem es 2 oldalrol elorol 2 kis fonatot csinalok majd hatul azokat fogom csak ossze 😊

a hajgondorites is egy jo dolog kulonben nagyon szuper frizurakat lehet vele csinalni 😊

en a vizeses fonast imadom, eleg sokaig veszodtem mire magamnak is meg tudtam csinalni de gyonyoru.

[link]


ebben van par konnyebb otletes frizura 😊

2017. szept. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

ha még létezik a happyhair.hu oda tudsz feltölteni fotót magadról és illeszteni hozzá különböző frizurákat.


Vékony szálú hajból max. lapockáig érő mutat jól, szerintem. rendszeres vasalással csak tönkre teszed. Inkább vágass jól szárítható frizurát és tanuld meg beszárítani magadnak.

2017. szept. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!