Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, ti engednétek a 16...

Szülők, ti engednétek a 16 éves lányotoknak hogy madárpókot tartson?

Figyelt kérdés
Nem hirtelen kapott ötlet a számáról.
2017. szept. 23. 17:41
1 2 3 4
 1/35 anonim válasza:
9%
Ez csak egy korszak, ki kell bírni, majd kinövi. Nem szabad neki megengedni, de valahogy üljetek le vele, és próbáld meg megvigasztalni, akármi is lehet szegénynek a baja a világgal.
2017. szept. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
19%

Nem!


Választhat: vagy a pók vagy én.


Ha pókot akar, tartson, mikor már egyedül él, de abban bizos lehet, hogy akkor az életben nem megyek látogatóba hozzá.

2017. szept. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim válasza:
84%
Veszélytelen díszállatok. Nekem kb 20 db volt amikor foglalkoztam velük. Olvass utána nyugodtan, nincs semmi veszélyes bennük.
2017. szept. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
87%
Engednem. Miert ne? Gond nem sok van vele.
2017. szept. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 Andizsuzsi ***** válasza:
88%
Igen.
2017. szept. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
85%
Amennyiben ért hozzá és becsülettel gondozza, miért is ne?
2017. szept. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim válasza:
59%

Nem engedném meg, mert velem együtt van pókfóbiában szenvedő a családban.


Értsd úgy, hogy vagy pánik vagy lefagyás fogja el a nővéremet, ha lát egy 8 lábút. Vagy pánikol és teszi egy órával később is, miután megöltük a pókot (igen, kivinni nem elég, látnia kell, hogy megdöglött, ahhoz, hogy megnyugodjon valamikor) vagy csak lesokkol, lemerevedik és jóval később kezd el zokogni.


Én csak elkáromkodom magam és gyorsan agyoncsapom, de ha nem láttam meghalni a pókot, addig nem bírok abba a szobába bemenni, ahol láttam. Illetve rémálmaim szoktak lenni, mert egyszer gyerekkoromban arccal beleszaladtam egy kifeszített keresztespók hálójába. Azt hiszem, ezóta tart nálam a rettegés a pókoktól.


1 szó mint 100:

Bármilyen háziállat tartása előzetes közös beleegyezést igényel minden, abban a háztartásban élő részéről és ha egy ilyen "kényes" állatról van szó, akkor a legkisebb ellenvetést is meg kell értenie annak, aki szerette volna az állatot.


Az ilyesmi nem játék, nem egy macska, kutya, nyuszi vagy tengeri sün...

2017. szept. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
52%
Engedném, nekünk is volt.
2017. szept. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
41%
2-es vagyok, felőlem tarthat kígyót, varánuszt, gyíkot, patkányt..., de pókot NEM :D
2017. szept. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
62%
Mégis mi értelme van madárpókot tartani? Valaki magyarázza már el, hogy mi a jó benne.
2017. szept. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!