Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak, ha emiatt most...

Mit csináljak, ha emiatt most a fél iskola utál?

Figyelt kérdés

A suliból az egyik "menő" lány,meg egy népszerű fiú összejöttek. Szép volt,jó volt minden,majd a fiú felfigyelt rám,rengeteget bámult az iskolában,folyton lájkolgatta a képeimet,egyszer rámírt Facebook-on,de elutasító voltam vele,mert nekem EGYÁLTALÁN NEM TETSZIK a fiú. Erre mit ad az Isten,látom hogy szakítottak,levették a csókolózós képeiket,minden bejegyzésüket törölték. Még aznap rám írt a fiú,hogy szakított a bartánőjével miattam,és el kell hogy mondja nekem,hogy nagyon-nagy tetszek neki. Megírtam neki,hogy nekem nem tetszik,de azt írta vissza,hogyha kell,akkor több évig is várni fog rám. A csaj barátnői rám írtak egyesével,hogy jobb,ha nem is megyek iskolába,mert meg fog verni az ex barátnő.

Most őszintén,mi a fenét csináljak,teljesen meg vagyok lőve,és bevallom,kicsit félek is,mert ő nagyon sokan vannak ellenem!

A fiú 16 éves,én 15 vagyok.


2017. szept. 24. 23:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Mondd el a fiúnak,ha ekkora port kavart,védjen meg.aki meg zaklat,annak azt ,hogy közöd nincs a szakitáshoz,neked nem kell a srác
2017. szept. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy tényleg megvernének. :D Szerintem csak a szájuk jár. Nyugi, átérzem, voltam hasonló helyzetben. Nem hiszem hogy lesz valami baj.
2017. szept. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Próbáltam a barátnőknek magyarázni,hogy erről én nem tehetek,de ők csak "közvetítők",az ex barátnő meg letiltott,hogy még csak véletlen se tudjuk tisztázni az ügyet.
2017. szept. 24. 23:09
 4/12 NyuszikaNYC20000 ***** válasza:
100%
Anno tini koromban en is jartam igy.ilyen korban a lanyok mindig ezt csinaljak.ha neked allnak mond meg h ne zaklassanak teged nem erdekel a fiu amit te meg is mondtal neki es nem szeretnel ezzel az uggyel foglalkozni.a fiunak meg ne is valaszolj.utana biztos h kibekul az exel mert ilyenkor ezt szoktak csinalni.
2017. szept. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Mindenképp a lánnyal tisztázd a helyzetet, meséld el ugyanúgy, ahogy itt leírtad. Meg fogja érteni, nyugi! :)
2017. szept. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Képermyőfotó, majd küldés a barátnöknek
2017. szept. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
szard le. csak a szájuk nagy.
2017. szept. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én simán elmenteném a beszélgetéseket a sráccal, és kiposztolnám Facebookra. Plusz hozzátenném, hogy aki emiatt engem verne meg, az elég hülye.
2017. szept. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Ne félj, nem lesz semmi baj, csak a szája nagy. Én is voltam hasonló helyzetben általánosban, csak nem szerelemről volt szó. Egyébként miért nevezhető az a lány "menőnek"? Nem több egyik lánynál sem. Nem értem mire jó ez a menősködés, egyszer úgyis megüti a bokáját, utána rájön, hogy ezt nem kellett volna.
2017. szept. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod, hogy lesz nálad paprikaspray és ha ugrál pofán fújod. Legyen nálad paprikaspray és ha rádköt, fújd pofán. Legális és meg is fenyegettek. Ha ügy van belőle, akkor szépen megmutatod, hogy ez volt, te meg szóltál, hogy megvéded magad. Onnantól meg az ő hülyesége, hogy rádtámad. Kb ennyi.
2017. szept. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!