Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Van köztetek aki rosszul éli...

Van köztetek aki rosszul éli meg a gyerekek kirepülését?

Figyelt kérdés
2017. okt. 2. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Igen, az ex anyósom! :`D Nem is hagyta, igy mindkét kisfia vele él 30x évesen. Nuku barátnő, stb...
2017. okt. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

A szüleim. 20 évesen semmi szabadságot nem hagynak, nem engednek bulizni menni. Barát, randi kizárt. Folyamatosan veszekednek, ordibálnak normális dolgokért. Képes megpofozni a felnőtt gyerekét. Közben azt hallom, hogy más szótfogad az anyjának stb.

Mániákusan azt figyeli, hogy mennyit alszom. Ha éjfélig fent maradok, akkor már teljesen kétségbe van esve, szedjek altatót stb.

Szerintem egyből megoldódnának a problémák, ha elköltöznék. Azt is fogom tenni.

2017. okt. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Az gáz ha valaki nem éli meg rosszul. Ettől függetlenül ezt magunkban lehet tartani és csendben aggódni hogy a gyerek biztos alapokat kapott és nem kallódik el.
2017. okt. 3. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

3-as: miért gáz, ha valaki nem éli meg rosszul, hogy a gyereke saját lábra áll? Nyilván nem mindegy, hogy mikor, 16 évesen korai, sőt 18 évesen is, de ha már saját szakmája, fizetése van, és a saját lábára áll, akkor az azt jelenti, hogy jól végeztem el a dolgomat (szülőség). Életképes embert neveltem fel.

A kirepülés nem azt jelenti, hogy onnantól tojik a fejemre és megszakad vele a kapcsolatom.

2017. okt. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%
Nem birod ki hogy ne kötekedj utolsó. Én arra gondoltam amikor konkrétan elköltözik otthonról a gyerek és saját lábára áll. Az egy nagy változás, akkor is ha örülök neki.
2017. okt. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Es ha nagy valtozas akkor mi van? Buszke kellene lenni a gyerekre, es magadra is hogy eletkepes felnottet neveltel belole, nem pityeregni hogy jaj de gaz hogy elkoltozik, rosszabb esetben keresztbe tenni vagy zsarolni hogy maradjon.
2017. okt. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nahát ide csak azoknak szabadna véleményt írni, akik már átélték azt, hogy kirepült a gyerekük! Akik kirepültek, azok nak még ilyen élményük nem volt, honnan tudnak erről írni?

Kérdező hány éves vagy, nő vagy férfi?Te gyereked "repült ki"?

A pszichológia ezt üres fecskefészek szindrómának is hívja.

Aki kirepül, annak a szempontjából ez szuper jó, de a szülő nem így éli meg. Más kérdés, hogy van aki helytelenül nem hagyja a gyerekét önállósodni, van aki hagyja, de belül fáj, olyan is van, aki már alig várja, elhúzzon a gyerek otthonról. No ez szomorú, ha így érez.

Kérdező, ha gondolod írjál róla privát. Én már 3-szor átéltem ezt a helyzetet.

2017. okt. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!