Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi történne ha éjjel a házunk...

Mi történne ha éjjel a házunk előtti játszótéren "bandázó" részeg 14-16 évesekre ráhívnám a rendőröket? Péntek és szombat éjjel is hétről hétre ide jár egy nagyobb 14-16 éves fiúkból álló banda akik itt "szórakoznak".

Figyelt kérdés

Milyen indokkal hívatnám ki a rendőröket? Mert zavarnak hogy mindig itt vannak.

Mondjuk nem túl hangosak, és nem is randalíroznak.



2017. okt. 15. 14:59
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
54%
Azzal hogy alkoholt fogyasztottak. 18 év alatt tilos.
2017. okt. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
55%
Alkoholfogyasztásért rájuk hívhatod a rendőröket.
2017. okt. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
67%
Akkor miben zavarnak, hogy ott ülnek?
2017. okt. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
A rendőrség mit csinálna velük? Mert hallottam már olyat is hogy bevitték őket hajnalba, majd reggel műszakváltáskor kiengedték őket, vagy csak hazavitték autóval a gyereket a házához, kirakták és továbbmentek.
2017. okt. 15. 15:09
 5/28 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem az épp elég, ha a 14 éves gyereket a rendőrautó viszi haza. Legalább is én leharapnám érte a gyerek fejét és nem menne egy jó darabig sehova.

Igaz, nem is mászkalhat este sehova.

2017. okt. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
88%
A rendőröknek kötelességük értesíteni a szülőket, tehát olyan nincs hogy a szülők ne tudjanak arról ha a gyereket beviszik.
2017. okt. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
61%
3-as! Gondolom nem csak ott ülnek. Ez a baj. Legalabbis nálunk is vannak ilyen vagány kisgyerekek,akik késő este a játszótéren ,lógnak,. Pont tegnap szedegettem össze a cigi csikkeket a játszón, mert egyet már az 1 éves gyerekem is megtalált. Rongálják a játékokat, amiket mi szülők javítunk és festünk minden tavasszal. Ilyenkor őszre már nagyon gáz állapotban van. Padba vésés, minden játék rongálása. A játszótér mellett lakó család már sokszor szólt a polgárőröknek, a gyerekek szüleinek is, olyankor egy darabig csend van, nem mennek, de aztán újra kezdik.
2017. okt. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Pont az, hogy ők mégcsak nem is rongálnak. Csak ülnek a padokon, a hintákon és beszélgetnek, piálnak. Cigicsikkek nincsenek nagyon szétdobálva, az üres üvegeket is általában a kukába dobják. Lehet, hogy a rendőröknek kötelességük lenne értesíteni a szülőket, de itt a falusi rendőrök nem éresítik őket. Csak azzal van gondom, hogy lassan az én fiam is ebben a korban lesz, és nem akarom hogy azt lássa hogy a kortársai a házunk előtt hajnalban iszogatnak, bandáznak.
2017. okt. 15. 17:00
 9/28 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nagy bunkóság lenne ilyen esetben rendőrt hívni. Nem csinálnak semmi rosszat. Beszélgetnek, iszogatnak. Az egy dolog hogy 18 alatt illegális, de ha nem törnek-zúznak, kiabálnak, szemetelnek, akkor szerintem hagyd őket békén...
2017. okt. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
75%

Kérdező, azt javaslom tőrödj a magad dolgával.

Ne őket hibáztasd a saját nyomorodért.


A rendőrök sem fognak foglalkozni ilyen hülyeségekkel.

Ők most fiatalok, had éljék ki magukat.

2017. okt. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!