Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Vigyem a gyerekeket, gyereknapra?

Vigyem a gyerekeket, gyereknapra?

Figyelt kérdés
igaz hogy minden ingyen van,a gyereknapon?ti hova mentek?
2010. máj. 30. 08:58
 1/2 anonim ***** válasza:
84%

Én ugyan gyerek vagyok, de már 16 elmúltam, így nekem nincs gyereknap:) Mondjuk régebben se volt, talán még kisiskolás koromban vittek anyuék a majálisba meg ilyesmik:) Meg még az általános iskola is elvitt egy-egy nap. De nem igényeltem soha hogy kivigyenek.:)

Hány évesek a gyerekeid? Szerintem ha nekik fontos ez, vagy még kicsik, akkor kiviheted őket a közeli majálisba, hadd üljenek fel egy körhintára, vagy vegyél nekik vattacukrot (különleges alkalom), vagy egy lufit. Biztos örülni fognak:)

Jó gyereknapozást nektek!

16L

2010. máj. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én vtam, itt naon jó volt!!!! Nem csak trambulin meg ilyen gyerekes dolgok voltak hanem lehetett lovagolni meg voltak fellépők is a szabadtéri színpadon stb. :) Ja és volt popcorn, vattacukor, gumicukor meg voltak bazárosok is. Ezek pénzbe kerültek de a lovaglás ingyen volt és inni meg kajálni is lehetett ingyen. Főleg szendvicsek voltak de volt süti meg gyümölcssaláták. Ja és nem volt belépő és az előadásért se kellett fizetni.


L/13

2010. máj. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!