Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Az anyukakat kérdeznem vagy...

Az anyukakat kérdeznem vagy olyan gyereket aki 13-14 éves h mit engednek ilyenkor? Pl: korom festés, smink, pasi, telefon, net?

Figyelt kérdés
2017. nov. 6. 16:53
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
15%
Ezek közül egyedül telefon, net, azt is csak ésszel.
2017. nov. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
44%
A suliban nem lehet sminkelni meg feltünően körmöt festeni se. De ezek közül mindet engedi az anyukám.
2017. nov. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
17%
Telefon, net mértékkel, a többit nem.
2017. nov. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
37%

14 évesen festheti a kormet (fekete meg piros stb szinek kicsukva, csak semleges nude színek)

Smink: szempillaspiral meg pattanasos nagyon igy olykor korrektor

Pasi nincs : tanulnia kell

Net tanulas utan+ hetvegen

Telefont tavaly kapott okosat , de mobilnetet letiltottuk h iskolában ne netezzen.

2017. nov. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
81%

ez ugye 8. osztály?


- én feketére festhettem a hajam (mert épp metálos korszakom éltem én hülye)

- simkeltem de csak szemceruzát és szempillaspirált használtam, nagyon nem is értettem a sminkhez.

- lakkozhattam a körmöm

- 11 éves korom óta van internetem / telefonom

- pasim először 14 évesen lett, aztán 16

2017. nov. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 A kérdező kommentje:
Jo, de olyan pasizas h mondjuk setalgatnak, ismerkednek,beszélgetnek , elmennek fagyizni..?
2017. nov. 6. 17:12
 7/52 anonim ***** válasza:
89%
Igen, én pontosan ennyit csináltam a pasimmal. Nem én voltam az egyetlen lány akinek már volt pasija. 14 évesen még nem szexeltünk.. eszembe se jutott volna.
2017. nov. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
3%

Hétvégén és szünetben köröm festés és smink lehet, iskolában nem! Telefon lehet, de iskolába azt sem engedném elvinni, max kikapcsolva a táskájában, ha valami baj van, tudjon szólni. Netet is használhat, mindaddig, ameddig tudom ellenőrizni, hogy milyen oldalakon jár, kikkel chat-el, és ameddig nem találok olyan dolgot, ami nekem nem tetszik!

Fiút korainak tartanám, de én is emlékszem saját magamra, hogy 14éves koromban már érdekeltek a fiúk. Persze semmi komoly, csak gyerek szerelem.

2017. nov. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim válasza:
81%

Igazából anyukám ezek közül mindent enged (8.-os vagyok) :D

A hajfestést is engedte! :P

2017. nov. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
12%
Telefon és net, de csak korlátozva, lecke után.
2017. nov. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!