Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 17 éves lány,25 éves srác? (lent)

17 éves lány,25 éves srác? (lent)

Figyelt kérdés

Én vagyok a lány. Nagyon sok a korkülönbség? Valamiért mindig ez a korosztály fog meg

... Nagyon normális velem, felvállal mindenki előtt. Csak ő már együtt élt az előző barátnoivel, akik korban hasonlóak voltak mint ő. Az a baj hogy a saját korosztalyommal nem érzem jól magam, de mégis furcsa a helyzet? Egyébként nem hiszem hogy kihasználás a dolog, mert úgy viselkedik velem, meg voltak szexuális kapcsoltaim már

Működhet egy ilyen kapcsolat? Szüleim kedvelik csak hát ők is mondják hogy sok

Mik a tapasztalatok?


2017. nov. 6. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Ennyi idôs voltam, amikor összejöttem a ma már férjemmel.

Ennek már 12 éve. Nagyobb köztünk a korkülönbség, mint köztetek, szóval ettôl még mûködhet.

2017. nov. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
ez még beleférhet.. De vigyázz.
2017. nov. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
az asszony 48 éves,én 33 vagyok,és van egy 5 éves hercegnőnk. Boldogok vagyunk.
2017. nov. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

Nem a korkülönbség számít, legalábbis ennyi nem. Az számít, hogy ugyanazt akarjátok e. Ha ő mondjuk jövőre össze akar veled költözni és szeretné, ha 2 év múlva már gyereket szülnél neki és nem tanulnál, te pedig inkább egyetemre mennél egy másik városba, hogy utána karriered lehessen, akkor nem fog működni.

Vagy ha esetleg ő gyakran jár el a korabeli barátaival/barátnőivel bulizni, szórakozni, üdülni, téged pedig mondjuk nem engednek el a szüleid, és ezen összevitatkoztok, akkor sem fog működni.

Száz oka lehet annak, ha esetleg nem fog működni, de konkrétan az, hogy ennyivel idősebb, önmagában még nem ok.

2017. nov. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%

8 evvel idősebb vagyok a páromnál. Egy gyermekunk van, ket honapos. 8 eve vagyunk egy pár, soha nem volt koztunk komolyabb vita. Nem a kor számít.. Na az meg aztan foleg nem, hogy ki mit szól hozza.

35n

2017. nov. 7. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
29%
Nem hiszem hogy komolyan tudna vennj egy korodbeli lányt.
2017. nov. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
22voltam, a férjem 29, mikor megismerkedtünk. A korkülönbség nem sok, bár még más élethelyzetben vagytok (Te gondolom tanulsz, ő dolgozik) ez lehet inkább gond. De ha komoly a szándék és kihúzzátok addig, amig Te is belépsz a felnőtt életbe akkor jó lehet.
2017. nov. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%

17 évesen ismerkedtem meg az akkor szintén 25 éves barátommal (7,5 évig voltunk együtt)

Utánna a jelenlegi férjemmel aki 10 évvel idősebb.

Bennem soha nem merült fel az,hogy működhet a korkülönbség miatt???Miután soha nem vonzott az én korcsoportom,így az én kis fejembe az volt a normális ha idősebb.

2017. nov. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%
Nem lenne sok a korkülönbség, de az baj, hogy téged zavar. Én 18 évesen jöttem össze a férjemmel, 11 év van köztünk, de soha, egyikőnk fejében sem fordult meg, hogy ez sok lenne, ha valaki beszólt, azon is csak nevettünk. Ugyanazt akartuk, én fiatalon férjhez menni és anyává válni, ő megnősülni és gyermekeket nevelni. 20 éves voltam az esküvőnkkor, utána 2 évvel lediplomáztam, dolgoztam, és most, 26 évesen várjuk az első babánkat. Sajnos sokat váratott magára, de most már reméljük, rendben leszünk. :) A kapcsolatunk álomszerű, el sem hinném, hogy 8 év után ilyen szerelemmel lehet valakit szeretni, ha nem benne élnék. :)
2017. nov. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Minden kapcsolat más és más. Van akiknél működik ennyi év különbséggel, van akinél nem. Én csak a saját példámat tudom mondani, és azt hogy ezt majd a jövő megmondja hogy nálatok működik e.


Én 16 évesen voltam mikor megismertem a 25 éves barátom. Mi már összeköltöztünk 2 év múlva, és idén ravasszal a felesége is lettem 9 év után.

Nálunk nem volt gond a korkülönbség. A kapcsolatunk legelején van aki mondott egy kis ejnye-bejnyét, de az idő végül minket igazolt. :)


Ha jól elvagytok, akkor mit érdekel más véleménye, nem?

2017. nov. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!