Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális dolog ha ilyent mond...

Normális dolog ha ilyent mond egy szülő a 21 éves gyerekére?

Figyelt kérdés

Hogy egy nagy nulla vagy, egy nagy senki vagy, meg ehhez hasonló dolgokat. Mégha a gyerekének tényleg csak egy érettségije van is és semmi végzettsége, és jelenleg egy okj képzés szerűségre jár aminek mondjuk sok értelme nincs mert nem megy vele semmire, és amúgy semmit se dolgozott még, társasági élete meg nincs.

De akkor is, normális hogy egy szülő ilyeneket vág a gyereke fejéhez?


2017. nov. 8. 16:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem normális, és majd ne csodálkozzon, ha 20-30 év múlva lese tojja a gyereke.
2017. nov. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Ugyanezeket hallom nap, mint nap. Csak én 20 vagyok.
2017. nov. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Nekem.csak szakmám van mégsem mondtak sosem ilyet
2017. nov. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%
Hát de ha tényleg az? Most hazudjon a szemedbe? Te magad is leírtad hogy a képzés amire jársz semmit nem ér csak az időt és a pénzt töltöd vele.
2017. nov. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
4# sztem nem így illik motiválni a gyereket
2017. nov. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Az meg biztos nem egy rohadt nagy nulla emberileg, aki így maxolja ki a szülői rátermettségét.
2017. nov. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

4-es: a vegzettseg nem minden! Attol meg nem kell hogy nulla legyen valaki, mert pl nincs egyetemi diplomaja. Es egyebkent is, egy szulo ne mondjon ilyet a sajat gyerekere. Ket gyerekem van, de ha "csak" vmi okj fele kepzettseguk lesz, vagy barmi mas, akkor sem fogom nullanak tekinteni oket.

Ez nem egy normalis szuloi hozzaallas!

2017. nov. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%

Anyai nagyanyámtól es anyam hugatol hallgattam

Kb idén juniusig h semmi vagyok, csak szakmam van, kéne diploma meg érettségi. Meg milyen kis egyszeru dolog a virágkötészet..

Ahhoz képest tudtam venni házat. Autót. Nincs hitelunk van egy lányunk útban mig 4 evvel idosebb diplomas unokabatyam akit magasztalnak se nője, se háza és 20millios hitele amit pesti kis lakasra vett fel ami 20négyzetméteres.:D


Asszem 5os vagyok

2017. nov. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
7es, igen a végezettség nem minden, de ha már a kérdező is bevallotta hogy szerinte se ér semmit amit tanul, ott Gondok vannak. Ettől nem helyes a szülők viselkedése, de a kérdezőé se. Ha tudja hogy semmi értelme azt tanulni, hagyja ott és tanuljon mást.
2017. nov. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem az a nem normális dolog, ha valaki 21 évesen a "Kamaszok" kategóriába ír ki önmagáról egy kérdést. Ennyi idősen nem ártana picit másként definiálni magadat.

Természetesen nem egy támogató hozzáállás ez a szülők részéről, de van az a helyzet, amikor már évek óta próbálják jó irányba terelgetni a gyereküket, aki aztán még mindig nem ér el semmit, és még az akarást se látni rajta, na akkor szerintem ez tök jogos. Ha "OKJ-szerűségre" jársz, amellett biztosan beleférne valamilyen diákmunka, ha máskor nem is, hétvégén biztosan. Már az is az életre nevelne kicsit, lenne saját pénzed, nem a szüleid tartanának el. Emberek között lennél, a munkahelyi szocializálódás is sokat segítene azon, hogy ne legyél ennyire szociális analfabéta.

2017. nov. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!