Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti elengednétek jövőre, a 17...

Ti elengednétek jövőre, a 17 éves lányotokat egyedül Depeche Mode koncertre?

Figyelt kérdés

Lányom el szeretne majd menni.

Nem igazán járkál el egyedül. Pláne nem messzire. Barátait meg sem kérdezi, hogy elmennének-e vele mivel a korosztálya nem igazán rajong az ilyen zenéért. (Én sem. Pedig ezeken a dalokon nőttem fel. Távol áll tőlem ez a stílus és túl depresszívnek tartom. Mást kellene hallgatnia. De ő tudja.)

Hétvégente dolgozik, szóval a jegyre is megkeresi a pénzt.

Csak féltem...

De tudom, hogy nagyon szereti őket pici kora óta. Először 4 évesen hallotta az egyik számukat a rádióban. Ahogy meghallotta egyből lemerevedett és csak hallgatta, mosolygott.

Azóta is tart ez a "szerelem".

Ti elengednétek?



2017. nov. 15. 14:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%
Azt se mondod hova, milyen messze van a koncert és hogy jön haza... pedig ezek a lényeges kérdések. Maga a koncert ártalmatlan. Mért ne engednéd?
2017. nov. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Budapesten lesz.

Ami tőlünk elég messze van.

2017. nov. 15. 14:57
 3/25 A kérdező kommentje:
Épp ez a kérdéses még. Hogy jön haza...
2017. nov. 15. 14:58
 4/25 anonim ***** válasza:
89%
Én mennék vele, mert magam is DM rjongó vagyok. :D Nem sűrűn jön a Depeche Magyarországra sajnos. :(
2017. nov. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
86%
Nem értem a kérdést, ha veled megy, akkor mégis hogyan menne egyedül? De ezen túllépve, szállást keresnék neki éjszakára, esetleg ha van ismerős bp-en, akkor annál.
2017. nov. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Elmennék vele.ha a kocertre nem ia mész be,de elkisernem és mennék érte.szállást meg elég olcsón lehet találni!
2017. nov. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hol laktok de jövő nyáron Sopronban is kesz Depeche Mode a Volt fesztiválon.
2017. nov. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

#5

Nem megyek vele.

2017. nov. 15. 15:28
 9/25 anonim ***** válasza:
91%

Ha nem szeretnéd egyedül elengedni, akkor kísérd el, vagy valaki a családból, akiben megbízol (nagybátyja, testvére). Ha nem is mész/mentek be vele a koncertre, de legalább a fuvar meg lenne oldva. A koncert ideje alatt meg meg lehet nézni egy filmet a moziban pl.

Hogy egyedül elengedném-e, az attól függ, hogy mennyire talpraesett a lány, de mivel nem járkál el, ezért nem valószínű, hogy egyből messzebbre engedném.

2017. nov. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
41%
Így, teljesen egyedül nem örülnék neki. Ha barátokkal menne, nem lenne vele gondom. Nincs senki, aki szívesen elkísérné?
2017. nov. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!