Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Fiúk. Ti ki szoktátok beszélni...

Fiúk. Ti ki szoktátok beszélni a nővéreteket/húgotokat az osztálytársaitokkal?

Figyelt kérdés

Az enyém folyamatosan, de ilyenről, hogy mekkora a melle, hogy néz ki, van pasija stb. Mikor volt buliban, leadja, hogy sírtam mert meghalt a kutya stb.

Buszon is az osztálytársa, ütögeti mögöttem az ablakot, hogy fogyelj már ide szépség, vagy hogy nézel ki ma, aludj nálam, ha nincs pasid stb.

Én max. ilyeneket szoktam mondaniay öcsémről, hogy hova jár, most lesz a ballagása, nem azt, hogy mekkora a f.§za, nem is érdekel.


2017. nov. 18. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Van h jó lemenni a szintjére és ugyanezt tenni.. na ez az a helyzet. Hajrá
2017. nov. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nővérem van 16 éves és igen ki szoktam a haverokkal.Kérdezik hogy mekkora a melle meg ilyenek:D lenn csupasze neki xD ilyeneket
2017. nov. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ilyen még nem volt, de egyszer volt, hogy megkérdezte egy haverom, hogy a kishúgomnak szőrösödik-e már alul, a válaszom pedig az volt, hogy ”Nem, de ez most tulajdonképpen mi a f@$zért érdekel?”.

A kishúgom kb. 12 volt akkor, a srác meg 23-24, szóval szerintem jogos volt a kiakadásom.

26/F

2017. nov. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!