Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülök! Vennėtek ilyet a...

Szülök! Vennėtek ilyet a lányotoknak?

Figyelt kérdés

[link]


A lassan 10 ėves lányotoknak.Ėn nem vennėk ės ti?


2017. nov. 18. 19:51
1 2
 1/20 anonim válasza:
87%
Szerintem nincs ebbe semmi. Legalabb nem “igazi” skiminkkel kenne ki magat. Ezek 10 perc alatt magatol lejonnek, ha menőzesbol alarna vagy ilyesmi akkor nem ilyet hanem rendeset kerne.
2017. nov. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
29%
Én sem vennék. Ha sminkelni akar, akkor sminkeljen igazi termékekkel. Nem baj az, ha megtanulja. A naplót illetően pedig arra nevelném, hogy olyan helyre írja le a titkait, ahol senki más nem férhet hozzá még véletlenül sem. Erre pedig ez a napló nem megfelelő.
2017. nov. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
31%
Én sem vennék neki. 10 évesen ne sminkelést gyakorolja.
2017. nov. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
77%

Ennyiért nem, szerintem nevetségesen drága. Tíz évesen meg már lassan inkább kinő az ilyenből.

De visszagondolva, ilyenek fiatalabban is voltak nekem is, simán vennék. Ezek nem igazi sminkek, a szerepjáték részei, ugyanúgy, mint a kiskonyha stb.

2017. nov. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%
Simán,semmi akadályát nem látom,ha néha otthon elszórakozik vele,elvégre kislány!
2017. nov. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
28%

Nem. Gagyi, ki tudja, milyen minőségű festék és bóvli napló túlárazva.

10 évesen fiatal még a sminkelés imitálásához is.

2017. nov. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
86%

Túl fiatal? Ezt speciel 3-6 éves kor körül ajánlja az oldal.

[link]

A másik csak azért nagyobb korosztálynak való, mert valami tini sztárocska van rajta, meg a naplóírás nyilván az idősebb korosztályé.


De komolyan, itt egyetlen válaszolónak se voltak ilyen gagyi bigyói gyerekként? :D Én tökre emlékszem, hogy hétévesen "kisminkeltem" az összes babámat, anyám meg csak fogta a fejét.

(Hozzátenném, anyám, nagyanyám, senki se sminkelős nálunk, szóval nem arról van szó, hogy díszlibának neveltek....)

2017. nov. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
86%
Gyerektől függ. Ha szeretne ilyet, örülne neki, akkor miért ne?
2017. nov. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
83%

Mi az hogy túl fiatal? xddd

13 fölött már felesleges, és ez gyereksmink, nem felnőtt.

Nem véletlen árulja egy játékbolt.

Édes istenem...

2017. nov. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
11%

Nem vennék,mert elég baj,az ha 10 éves,és nincs megéledve magával,ha pedig megvan,minek akarod rá eröltetni,hogy sminkelje magát,nem is értem! Álarcot hordjon a következő éveiben,minek,hogy megfeleljen a társadalomnak?

Aki ilyet vesz egy 10 éves lánynak,az a szüló is beteg elme!

2017. nov. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!