Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szeretnék az ötödikes fiamnak...

Szeretnék az ötödikes fiamnak venni egy mikroszkópot. Vett-e valaki és milyet?

Figyelt kérdés
Csak iskolai és egyéb kísérletezgetéshez kellene. Nem akarok sok pénzt szánni rá, hátha elmúlik a lelkesedés. Milyen nagyítású mikroszkópot vegyek? Legyen benne beépített lámpa? Az is jó lenne, nem kellene a szemétbe dobni 2 használat után. Kinek mi a tapasztalata? Köszönöm.

2017. nov. 19. 10:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kb a 80-as években kaptam egy "student microscope"-ot, igazából játék, de a hagyma bőrsejteit, papucsállatkát stb lehetett vele nézni, szerettem.

Hátha megválna valaki egy régi emlékétől, én használtban keresném.

Asztali olvasólámpa is megfelelő, tükörrel odavilágít, ahová kell.

100, 400xos nagyítás elegendő.

2017. nov. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2017. nov. 19. 21:10
 3/8 anonim válasza:
100%

Én tavaly vettem egyet az ötödikes lányomnak Clementoni márkájút, de tényleg nem valami komoly dolog. Azért örült neki, de már kb. fél éve nem használja.


Miért a gyermekvállalás, nevelés/kamazok témakörbe raktad? Ráadásul egy gyerek 12 éves korától számít kamasznak.

2017. nov. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szívesen!


[link]

Ilyen volt, de újonnan sem drágák, ahogy néztem.

Jó erős izzó kell az olvasólámpába.

Jó szórakozást!

2017. nov. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2017. nov. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Marci71 válasza:

Én egy ötödikes gyereknek inkább sztero mikroszkópot javasolnék kb. 10-20x nagyítással. Gyereknek sokkal jobb szerintem, az ilyen játékmikroszkópok elég gagyik, lehet inkább csak csalódást okoznak.

[link]

valami hasonlót lenne a legjobb.

2017. nov. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Igen öcsém mikor kapta 9 volt szóval 3.-os szerintem

jó ötlet

2017. nov. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, férfiasan bevallom, hogy a mikroszkóp keresési lendület kicsit alábbhagyott mert teendők bőven vannak, de időből kevés van. Nagyon köszönöm még egyszer a válaszokat, kiindulásnak nagyon jók!
2017. nov. 28. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!