Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Jogos az, ha elköltöztem...

Jogos az, ha elköltöztem apámtól, mert úgy megvert 20 évesen, hogy elgörbült az orrom többekközt?

Figyelt kérdés

Látnisem sem akarom

De most én vagyok a hálatlan sz.r mwg abbolond.


2017. nov. 20. 09:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Örüljön neki, hogy nem jelented fel.
2017. nov. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Jogos, de ez mióta kamasz kategória? 20 éves felnőtt ember vagy, senkinek semmi beleszólása hogy mit csinálsz.
2017. nov. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez testi sértés és fel is jelentheted érte. Csak orvosi látlelettel kezdj hogy legyen bizonyíték.
2017. nov. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem ver meg orrvérzésig, akkor is bármikor elköltözhetsz apádtól.

Ez a nagykorúság. Hogy a SAJÁT döntéseidet követed. Senki engedélyére nincs szükséged, ha jogos, ha nem. Ezt csak te döntöd el.

2017. nov. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

De most pont ez az, én amúgy sem akarok örökké vele élni. Nem is baj, hogy így alakult.

Majdnem minden nap hív, hogy ezt meg azt kellene segíteni, kíserjem el ide vagy oda, mert ő is ezt tette régen.

Dolgozom nem tehetek róla, meg még nagyon friss ez az élmény, haragszom rá. Idővel talán jobb lesz.

A kategória tényleg rossz.

2017. nov. 20. 13:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha megkérdezhetem miért vert meg? és fiú vagy vagy lány? Nem tudtad magad meg védeni?
2017. nov. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elmúltál 18 akkor oda költözöl és akkor amikor akarsz, nincs beleszólásuk a dologba.
2017. nov. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6 os mi az hogy miert? Ez aldozathibaztatas! A verèsre nincs ok, inditèk, ilyet egy fajta ,azaz bantalmazo ember csinal.

Jol tetted kedves kèrdezo hogy elkoltoztel! Ne legyen buntudatod, ez egy mergezo szulo!

Lehet most.vert meg elsozor de evek ota alazhat, banthat verbalisan! Vissza se nezz!

2020. szept. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!