Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Néhány szülő miért nem képes...

Néhány szülő miért nem képes feldolgozni hogy a 18 éves lánya le akar feküdni a barátjával? Mert ha tiltják akkor azt hiszik hogy nem történik meg?

Figyelt kérdés

2017. nov. 28. 22:04
1 2
 1/12 anonim válasza:
47%
Nem tetszik nekik a barátja.
2017. nov. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Az én anyámnak eleinte nem volt baja vele amikor barátom lett. Azt mondta hogy ha lefekszünk akkor szóljak és elmegyünk gyógyszert íratni. Aztán amikor csak annyit megtudott hogy láttam a barátom meztelen akkor úgy nézett mintha nem tudom mi történt volna és egy teljes napig flegmázott, azóta ha a fiú haverjaimmal megyek valahova azt hiszi hogy mindegyikkel szexelek - és isten a tanúm rá, ok nélkül gondolja.. Lehet azt gondolta, hogy 18-19 évesen csak egymás kezét fogjuk egy kapcsolatban :p
2017. nov. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%

nem feltétlenül olyan könnyű ezt feldolgozni, ahogy szerintem normális esetben egy gyerek sem szívesen gondol arra, hogy a szülei is élnek házaséletet, még akkor sem, ha ez nyilvánvaló, természetes és nagyon is helyes.


Viszont más az, hogy meg kell emészteni a dolgot és más tiltani. Minden kamasz avgy fiatal megtalálja a kiskaput ha valami tiltva van, csak az általában sokkal veszélyesebb formája ugyanannak, mintha a szülők tudtával történne megfelelő körülmények között.

2017. nov. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
4%
Nem olvasod a gyk-t? Minden 2. tini tesztet vesz, nem e terhes. Gondolom anyud nem akar gyereket magànak
2017. nov. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%

Nekem nem tiltottak semmit. Azt mondták az én testem azt csinálok,amit akarok.

Szval lehetne tetkóm ,piercing, cigizhetnék és lehettem vna rbanc.

Erre nincs tetovalas , piercing se, nem dohányzom csak kipróbáltam párszor.

És 17 éveseb vesztettem el úgy h 15 évesen jöttem össze a sráccal.. szóval na...

Ha tiltják rosszabb , egyszer tiltottak vmit annak nem lett jó vége .:D

2017. nov. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
18 évesen nem tílthatják nagykorú
2017. nov. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Attól h törvényesen nagykorú még nem felnőtt.. majd onnantol ha lesz munkaja es elkoltozik kb..
2017. nov. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó szülő nem szól bele a gyereke nemi életébe.
2017. nov. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%

Oké. De attól hogy még nem magát tartja el mert mondjuk tanúl.még nem tílthatják hogy szexeljen főleg ha már elmúlt 18 éves. Védekezésről felvilágosítani azt kész..

Nehogymár 18 évesen engedélyt kelljen kérni a ezexhez

2017. nov. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A Szexhez
2017. nov. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!