Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek bunkóság, ha nem...

Szerintetek bunkóság, ha nem kérek semmit Karácsonyra tőlük?

Figyelt kérdés

Anyukám nővéréről és a családjáról van szó.

Tudom, hogy nem igazán állnak jól anyagilag, de már kérdezte, hogy mit szeretnék karácsonyra. És nem tudok olyat, ami tényleg jól jönne és beleférne 2-4 ezer forintba.

Az eddigi évek alatt mindig valami olyat kaptam, amit sosem használtam (pl. felső, ami előnytelenül állt, parfüm, aminek nem tetszett az illata, olcsó sminkpaletta, ami használhatatlan volt). Ezért most sem szeretném, hogy feleslegesesn kidobálják a pénzt, hiszen úgysem fogom nagy valószínűséggel hasznát venni a meglepinek.

Mondta, hogy vesz sminket (nagyon szeretek sminkelni), de amiket használok márkák, elég drágák (Mac, Kylie, Estée Lauder stb). Nyilván egy ilyet nem fogok kérni tőlük, mikor a gyerekeiknek sem vesznek ilyen értékben semmit...

Mondtam, hogy vegyenek kézműves bonbonokat, mert azokat is szeretem és 2-3 ezerből kijönnek. De hogy az nem jó, mert hamar elfogynak és kell valami emlékezetes.


Nem szeretném megbántani, de azt sem akarom, hogy vegyenek valamit, amit aztán soha nem fogok használni és egy dobozban porosodik meg...


2017. nov. 30. 10:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
Kérjél ilyen 8-10db kepbol allo kepkeretet. Jol neznek ki, tudnad is hasznalni es 3eft alatt tudnak venni. Pl en a pennybe vettem a mult heten 2300ert es 8db 10x15os kep belefer. Es tok jol nez ki.
2017. nov. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Kérj 4 ezer forint értékben, vagy amennyit jónak gondolsz ajándékkártyát DM-be, Rossmannba, ruhaboltba, könyvesboltba, akárhova.
2017. nov. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
én is az ajándékutalványra gondolok,abbol a boltbol ahol szeretsz vásárolni.
2017. nov. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
20%
Igne bunkóság. Tessék szépen elfogadni amit adnak. Kérj egy szoba papucsot vagy egy reggelző müzlis szettet, vagy pizsamát.
2017. nov. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
Könyv.
2017. nov. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

A képkeret jó ötlet, köszönöm!:)


Az ajándékutalványt én is mondtam, mert arra tudok pluszban fizetni a boltokban. De hogy az nem jó, mert személytelen szerinte...

2017. nov. 30. 10:25
 7/15 anonim ***** válasza:
13%
Most miért vagyok lepontozva. Te kérdezted, hogy bunkóság e, én mondtam, hogy igen! Ajándékutakványt meg direkt nem írtam, hisz a kérdésben jelezted, hogy emlékezetes kell.
2017. nov. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ugye tudod, hogy nem csak a kérdés kiírója tud pontozni...?
2017. nov. 30. 10:29
 9/15 anonim ***** válasza:
18%

Nem az a bunkóság, ha nem kérsz semmit, hanem az, ha amit kapsz, nem fogadod el.

Ha van valami hobbijuk, kérj csak neked csinált, általuk készített valamit, magyarázatul: ha ezt látod, mindig rájuk gondolsz.

A sminkes, pacsulis edények kiürülnek, jövőre már emlékük sem lesz.

2017. nov. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%
Én bemennék Rossmannba, dm-be, letesztelnék pár olcsóbb drogériás cuccot, aztán ami szimpi, azt kérném. Használok én is MAC cuccokat, de rengeteg olyan dm/Rossmannos cucc van, ami van olyan jó, mint azok (Catrice-nek pl. szuper cuccaik vannak, nemcsak az árukhoz képest, hanem en bloc)... főleg a Kylie-nál, ott csak a nevet fizeted meg. Vagy megszagolsz pár parfümöt előre. Most Rossmannban egy csomó normálisabb le van árazva (még a Burberry is 5000 Ft, picit olcsóbb kategóriás meg jóval olcsóbban is vehető). Vagy elmész H&M.be és választasz vmi ékszert.
2017. nov. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!