Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nagyon bűntudatom van szüleimm...

Nagyon bűntudatom van szüleimmel szembe lehet ez ellen valamit tenni?

Figyelt kérdés
Nálunk szokás hogy egymásnak veszünk ajándékot karácsonyra anyának és apának már megvettem de a tesómét nem és amit arra szántam pénzt ma elköltöttem 1 üveg vodkára amit valószínű nem fogok megvenni és csak hirtelen felindulásból momdtam hogy kérem . A bátyám nem egy jó gyerek állandóan baj van vele kukik az iskolába nem tanul cigizik de énnjó tanuló vagyok és apa mjndig aztmondja hogy nekem zsebpenzt annyit adhatna mint a tenger mert megbizható okos lány vagyok. Erre most eljátszottam a bizalmukat és vodkát vetettem abból a pénzből. Nagyon rosszul erzem magam nem merek a szemükbe nézni mert akkkr sírni kezdek de így kerdezgetik mimdig hogy mi a baj. Ha megtudmák hogy a zsebpénzemből amit tőlük kaptam vodkát vettem nem bíznának többet bennem de én nem akarok hazudni nekik most mit csimáljak? Mondjam meg az igazat? Vagy?
2017. dec. 4. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Add a vodkát neki karácsonyra.
2017. dec. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Tini vagy nem? A szüleid is voltak fiatalok, ők is csináltak hülyeségeket nyilván nem fogják a fejedet venni. Megmondod hogy megbántad azt kész.
2017. dec. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azóta sikerült legyőznöd a bűntudatod?
2021. márc. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Add oda nekik a vodkát lehetőleg bontatlanul. Mondd el nekik, hogy megbántad és többé nem fordul elő. Megfogják érteni és ne félj nem törik meg ennyitől a bizalom, főleg, ha apukád ennyire szeret amit mondtál. És elvégre mindenki követ el bakikat.
márc. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!