Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy vegyem rá magamat, hogy...

Hogy vegyem rá magamat, hogy kikelljek a jéghideg házba?

Figyelt kérdés

Olyan rossz felkellni, komolyan.

Lehet vagy tíz fok, egész éjjel is fáztam.


2017. dec. 5. 07:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs futes??
2017. dec. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs nálatok fűtés vagy mi?

Én arra gondolnék, hogy az iskolában melegebb van, ha oda érnék meg a radiátor mellé ülnék.

2017. dec. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Vegyél vagy kérd meg a szüleid hogy vegyenek egy hősugárzót a szobádba. Az alapból nem jó ha 10fok vagy éjszaka.
2017. dec. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
98%
Állítsd be a termosztátot, hogyha éjszaka 20 fok alá megy a hőmérséklet, automatikusan bekapcsoljon a fűtés.
2017. dec. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Az iskolában és a buszon meleg volt.

Kazánnal fűtünk, kihűl minden, alapból 1900-as építésű ház. Pluszban hozzá kicsi nagyon a kazán, hamar kihül.

2017. dec. 5. 20:39
 6/9 anonim válasza:
100%

Vegyél egy hősugárzót, meg egy időkapcsolót, valami ilyesmit:

[link]

...és állítsd be úgy, hogy ébredés előtt fél órával bekapcsoljon. Az egész kijön 5000 Ft-ból, és kellemes melegre ébredsz! :)

2017. dec. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igyál lefekvés előtt hogy reggel pisilni kelljen és vegyél fel meleg zoknit.
2017. dec. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hülyén hangzik, de én pulóverrel alszok. Beteszek magam mellé egyet a takaró alá, két szörmés zoknival. Ezeket éjszaka melegek maradnak, reggel meg felkapom őket :)
2017. dec. 7. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek, nálunk is hasonló a helyzet. Én is nehezen kelek fel, főleg ha nem megyek sehova,és otthon vagyok egész nap. Nálunk, ha nagyon hidegek vannak az a "taktika", hogy este jól megrakjuk a kazánt,ha apa felkel néha lemegy éjjel is,illetve mielőtt elmegy hajnalban begyujt és én is teszek rá mielőtt elmegyek. Így nem hül le annyira (kb 17-18-ra csak). Néha előfurdul hogy csak fél egy fele van begyujtva mert én akkor érek haza a munkából akkor nagyon lehül 12-13-ra is akár. Olyankor mielőtt visszmegyek dolgozni jól megrakom és mire a szüleim hazérnek addigra viszonylag jó idő van. Nem tudnátok ti is hasonlóan megoldani? Tudom hogy muszáj neki leégni mert akkor feltelik hamuval, de így azért kibirhatóbb, mint tizen 1-2 fokba lenni.
2017. dec. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!