Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Más is van olyan, hogy nem...

Más is van olyan, hogy nem mondhatja meg, hogy beteg, ezért 39 fonos lázzal is iskolába kell menni, mert csak biztos szimulálok?

Figyelt kérdés

Apám meg is ölne. Jön, hogy csak bolond vagyok, nem akarok iskolába menni.

Ellenkező esetben meg ugráltat mindenkit.


2017. dec. 9. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Megint te?
2017. dec. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Ennek oka van, nyilván nem bízik benned valamiért. Vagy nem látszol betegnek, netezgetsz, stb. Egy 39 fokos lázas betegnek fáj a láztól a feje, és alszik vagy csak az ágyban hánykolódik.
2017. dec. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem most volt és igen fájt a fejem, hullafehér voltam, fe nem hatotta.

Azt mondja mindig, hogy betegebben is bementem.

2017. dec. 9. 13:45
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

Az én apám is ilyen volt. És nem volt oka erre. Aztán mindig küldtek haza az iskolából, hogy hányok és hasmenésem van vagy lázas vagyok vagy vérzik az orrom ..

O csak akkor vette komolyan ha 40fokos lázam volt

2017. dec. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 SIDLER22 ***** válasza:
77%
Velem hasonlóan van. De én jó gyerek vagyok és nekem elhiszik. Nekem azt szokta anya mondani, hogy nem maradhatok le az anyaggal ezért muszáj elmennem :D
2017. dec. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%
Pedig pár nap hiányzásba még senki nem halt bele
2017. dec. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mérd meg elöttuk a lázad. Ha neked nem is hisznek, akkor a lázmérőnek már kell, hogy higyjenek. Amúgy ez nem normális.
2017. dec. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!