Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elfogult lennék vagy jól...

Elfogult lennék vagy jól látom a helyzetet?

Figyelt kérdés

13 éves kamaszlány édesanyja vagyok.

Nem egy angyal a lányom ez tény,vannak vele problémák mostanság,bár hozzáteszem ez utóbbi egy évben erősödött fel.

A problémám a kővetkező:

Az osztályfőnöke felhivott hogy a lányom nem mehet osztálykirándulásra.

Az okok:

-Dohányzott iskolán kivül,de iskola időben.Többen voltak,akik kilógtak de csak őt látta valaki nem konkrétan az osztályfőnöke

(Ez felmerült már problémaként próbálom/próbáltam kezelni én sem értek vele egyet)

-Az egyik lánnyal vica verza k...ták egymást ezt az osztàlyfőnök is elismerte,tehát mindkèt làny szidta a másikat.

Ő ezután felhivott hogy ez miatt nem mehet kiràndulásra.

Az én gondom:

Kértem az osztályfőnököt hogy hadd beszéljük ezt úgy meg hogy én is beszélek a lánnyal hogy ő miért engedi ezt magának,de a ofő közölte hogy ez abban az esetben lehet ha a lány anyja is jelen van.

Másnap közölte hogy a lány anyja elzárkózik az ilyen fajta beszélgetésektől,ilyenről szó nem lehet.

Tegát a lényeg több gyereknél több probléma merült fel,mégis a lányom kapott büntetést a többiek nem.

Őt egyedül kiközösiti.

(Úgy érzem!)

Az igazgatóhoz szeretnèk illetve fogok fordulni,mert úgy érzem hogy igy nem is tud normális irányba mozdulni a lányom/igy is nehéz vele/mert igazságtalanságot érez.

Erről én nem szóltam a lányomnak ő csak a saját gondolatában azt fejezi ki hogy úgy érzi nem fer vele az ofő.

Minden választ köszönök ki mit gondol erről,én látom rosszul?


2017. dec. 19. 20:16
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
79%
Hülye az osztályfönök, ezért hülyeség eltiltani... Mármint kilógott tanórán oké 1 igazolatlant neki, ami nem a világ vége. Az meg hogy összeveszett nem azt mondom hogy természetes de mindenki van akivel veszekedett már.
2017. dec. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:

Ja és még egy .

Hova tudok fordulni ha az igazgató is egy követ fúj vele?

2017. dec. 19. 20:30
 3/40 anonim ***** válasza:
33%
Ahha, szóval a gyereked 13 évesen lóg, olyan modora van mint egy útszéli prostinak és cigizik is, és ennek ellenére még te véded..hát veled is komoly bajok vannak. Ha az én lányom lenne, én magam nem engedném kirándulni, mert bruttósítva jönne haza.
2017. dec. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
77%
Egy 13 éves, dohányzó, egymást üvöltve k...zó lányt én sem szívesen vinnék, mert enyém lenne érte a felelősség. Ha az iskolában megoldják máshogy a felügyeletét, vagy nem iskolai munkanapon kirándulnak, megteheti. Bocs, de jól is teszi.
2017. dec. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:

Aha....

Kedves utolsó olvasd már el.

Hibát követett el,de nem csak Ő!!!

Hanem többen,vica-versa ugyanúgy beszélt a két lány.

A büntetést csak a lányomra szabták ki.

Ezzel van a gond.

Îgy érthető!??

2017. dec. 19. 20:35
 6/40 A kérdező kommentje:

A többi gyerekre ez miért nem vonatkozik akkor?

Kérdezem....

2017. dec. 19. 20:37
 7/40 anonim ***** válasza:
77%
Gondolom mert őket csak egyszer kapták el, míg a lányodat már többször. Csak mondom.
2017. dec. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:

Gondolod én meg tudom!

Egyszer látta vakaki a lányomat,iskolán kivül meg két lánnyal.(cigis ügy)

A k....zás oda-vissza ment a màsik lánnyal...

Tehát nem csak Ő pankrációzik,érted okoska?

Utolsó???

2017. dec. 19. 20:43
 9/40 anonim ***** válasza:
84%

Elolvastam elsőre is. Ezt az iskolai "de a másik is" típusú indoklást egyébként is szeretem.

Nem tudhatod, hogy a másik lánynak mi van még a rovásán.

A tiéd konkrétan magasan tesz az iskolai viselkedés szabályaira, amit mindkét tette bizonyít. Ez azt jelenti, hogy majd elviszik kirándulni, aztán ott sem érdekli, mit kérnek tőle, vállat von, és csinál valami olyat, amiért majd az osztályfőnökét fogják elővenni.

Igazságtalannak érzi? A szabályok be nem tartása következményekkel jár. De a másik is? Ha engem elkap a rendőr gyorshajtásért, akkor majd ne büntessen meg, mert a másik is gyorshajtott? Mindenkit lehet nem értek tetten, de ő a saját tetteiért felelős.

2017. dec. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
66%

Imádom az ilyen kis csipszarokat.Ők tehetnek magasról a szabályokra, de ha őket éri "igazságtalanság", bőgve rohannak anyucihoz hogy védje meg őket a csúnya rossz világtól, mert sérül a picike érzékeny lelkecskéjük.


Én örülnék a helyedben hogy nem rúgták ki a kis pisist, mert simán megtehették volna. Nálunk, normális iskolában már a cigizés után megreptették volna. Lehet az osztályfőnök jó fej volt és nem szólt az igazgatónak, de ha te szólsz a nagy igazságérzeted miatt a pici hercegnő kereshet valami gyűjtőiskolát magának.

2017. dec. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!