Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamasz fiam (2 éve nevelem...

Kamasz fiam (2 éve nevelem én) ma nem velünk karácsonyozott, hanem a barátaival és részegen jött haza. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A férjem nem mond neki semmit, rám nem hallgat. Egyáltalán mondjak valamit? Engem nagyon bánt, hogy a család helyett lerészegedni ment.
2017. dec. 24. 22:53
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Bocsánat. A férjem a fiú apja, én nevelőanyuka vagyok, ezért kicsit nehezebb a helyzet. Tőlem nem fogad el tanácsot, ez viszont így nem jó. 17 éves.
2017. dec. 24. 22:55
 2/17 anonim ***** válasza:
54%

Engem még így 20 évesen se engednek el szívesen még karácsony előtt 1 héttel sem. Azt meg pláne nem értem, hogy hogyan talált a fiad olyan barátokat, akikkel el lehet menni karácsonykor.


Rossz a környezet, rossz a társaság. Nevelési tanácsot nem szívesen adnék, mert magam is "gyerek" vagyok még.

20/f

2017. dec. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Pedig bármilyen tanácsot szívesen fogadok.
2017. dec. 24. 23:09
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
Őszintén? TE semmit nem tudsz tenni. Engem sem érdekelt apám feleségének a szövegelése, sőt, csakazért is azt csináltam, amit nem alart. Csak az apja tudna hatni rá.
2017. dec. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem tudsz tenni. Majdnem felnott. Te meg egy kvazi idegen no vagy a szemeben.

Az apja beszeljen vele, meg mielott elzullik. Sajnos nalunk volt ilyen a csaladban, nem lett jo vege.

2017. dec. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy nem érdekli. Viszont az ő érdeke is lenne, hogy ne így viselkedjen. Nem tanul, egyszer már évet ismételt. Most 4-ből áll bukásra.
2017. dec. 24. 23:40
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

De ezt neki _te_ hiaba mondod, te az o szemeben az a no vagy, aki elvette tole az apjat. Soha nem fog toled se tanacsot elfogadni, se megszeretni, maximum elvisel, amig muszaj egyutt elnetek. Es sajnos az is valoszinu, hogy amint teheti, azonnal lelep (akar az iskola felbehagyasaval is, csak hogy ne neked legyen igazad).


Sz*r helyzet, de csak az apja tud vele valamit kezdeni - ha akar vagy tud.

2017. dec. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Saját tapsztalatból írom, én is menekültem otthonról, amikor apám odahozta a nőjét. Rohadtul nem volt hangulatom bájologni vele karácsonykor.
2017. dec. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Te nem tudsz tenni semmit, mert miattad csinálja. Te nem vagy a családja.
2017. dec. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Szerintem azért már van akkora, hogy azt tudja, nem miattam nincsenek együtt a szülei. 2 éves volt, amikor már nem voltak együtt a szülei.
2017. dec. 25. 09:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!