Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy tudtad meg, hogy a...

Hogy tudtad meg, hogy a gyereked szexuális életet él? Elmondta, vagy lebukott valahogy előtted?

Figyelt kérdés
Azt hiszem lebuktunk, és érdekel mások szülei hogy tudták meg.... :D
2017. dec. 31. 03:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Öhmm, igaz nem vagyok szülő és még nem "buktam le", de BARÁTbarátnőm sztorija: úgy volt, hogy a szülei nem érnek haza olyan 5-ig és egymásnak estek. Majd szex közben barátnőm hallott hangokat, lépteket és azt hitte csak a kutya mászkál a házban XD utána meg az anyja benyitott nagyban a szobájába, hogy mit kértek vacsorára? :D Igen, előbb hazaért. Amikor mesélte ezt nekem még ő is nevetett, bár ő szerintem kínjában, mert eléggé piros volt az arca és majdnem sírás szélén volt xdddd
2017. dec. 31. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok szülő de egy idő után nyilvánvaló.

Ők is tudják ha van két kamasz és már azért huzamosabb ideje együtt vannak hogy nem csak sakkoznak egymással.

2017. dec. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé egyértelmű volt, hogy nem kártyáztunk az exemmel, mikor nála aludtam :D

De már 23 voltam, snekinek semmi köze nem volt akkor sem hozzá.

2018. jan. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!