Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Az ijesztő orvosi vizsgálatok...

Az ijesztő orvosi vizsgálatok igazak vagy csak rémisztgetések? (nemi szerv, meg meztelen vizsgálatok)

Figyelt kérdés

Ha ezek igazak a szülők,hogy hagyhatják?

Mért engedik megalázni a gyerekeket?Anyu,apunál sem volt.


2018. jan. 2. 16:12
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
93%
tessék?
2018. jan. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:

Tök szégyenlős vagyok alapból,meg ilyen kis lelkizős,én ettől ki is készülnék,mármint olyan lenne mintha jól belém rúgtak volna,én nem nagyon felejtek,ha ilyesmiről van szó.Volt már nagyon rossz élményem és még most is emlékszem rá.

Annyit beszélnek róla,remélem ezek csak ijesztgetés.Idáig is utáltam orvoshoz menni,most meg már félhetek is lassan.

2018. jan. 2. 16:17
 3/44 A kérdező kommentje:
Olvastam,meg hallottam másoktól sokan félnek,hogy van hogy orvosi vizsgálaton meztelenre kell vetkőzni,meg megmutatni azt
2018. jan. 2. 16:17
 4/44 anonim ***** válasza:
90%
Hát ha valakinek a nemi szervével van probléma, akkor ott vizsgálja meg a szakorvos. Ha nem akkor nem. Nem teljesen értem miről beszélsz.
2018. jan. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
81%
Hol? Kinek? Mikor?
2018. jan. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:
Tesómnál sosem volt.De tök sokat lehet most hallani róla,hogy sok helyen csinálják.Van ahol azt írták hogy többen mentek be egyszerre egy alsóban és a végén azt is le kellett venni.Erre mi szükség?Mért kell ezt tenni?Remélem csak kitaláció.
2018. jan. 2. 16:19
 7/44 A kérdező kommentje:
Iskoláról beszélek,hogy vannak évente vizsgálatok és hát hallottam hogy van ahol mindent le kell venni.
2018. jan. 2. 16:20
 8/44 A kérdező kommentje:

Tehát iskolai orvosi vizsgálatról van szó,hogy egyre többet hallani,hogy van ahol akár több embert hívnak be és le kell mindent venni.

Itt még nem volt.De van barátom ahol igen és ő is olyan mint én,most is rosszul érzi magát,ott igaz egy ment be,de nem tudtak erről.Le is fagyott.

2018. jan. 2. 16:24
 9/44 A kérdező kommentje:

Ezt hogy hagyhatják?Mondom a szüleimnél,meg tesómnál sem fordult elő?

Ha ennyit lehet hallani róla akkor biztos hogy igaz nem?

Csak itt ne legyen.Megyek tanulni.

2018. jan. 2. 16:25
 10/44 anonim ***** válasza:
89%
Nem kötelező levetkőzni, mások előtt sem, és akkor sem, ha rajtad kívül csak a doki van bent. Én még sosem hallottam ilyesmiről, hogy meztelenre kell vetkőzni, pedig én is kijártam a közoktatást és a testvéreim is. De ha mégis van ilyen, jó ha tudod, hogy nem a megalázás meg a trauma okozás a célja, hanem az, hogy normálisan, alaposan meg legyél vizsgálni. De mint mondtam, te megtagadhatod mindezt, mondhatod azt, hogy te nem fogsz/nem szeretnél levetkőzni.
2018. jan. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!