Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért nem tesz semmit az...

Miért nem tesz semmit az iskola azért, mert a lányomat szájon csókolta egy lány osztálytársa?

Figyelt kérdés

Milyen hatósághoz lehet fordulni, ha az iskola nem tesz semmit?

A lányom, elmondása szerint, nem akarta, és hogy más lány osztálytársával is kikezdett.


2018. jan. 4. 09:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Ebben az esetben az iskolának semmiféle hatásköre sincs, a lányd legfeljebb feljentést tehet a rendörségen molesztálás miatt a másik lány ellen.
2018. jan. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
31%
Én már nem lepődök meg ezen. Múltkor az Aréna Pláza női vécéjében két középiskolás lány smárolt egymással, és egyáltalán nem zavartatták magukat.
2018. jan. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%

Hány évesek? Hogy történt? Valahogy nem tudom elképzelni. Lefogta és úgy? Vagy gyorsan szájra puszi volt? Ne érts félre, sehogy se jó ha nem akarta a lányod. Csak most cserben hagyott a fantáziám.

Amúgy a lány szüleivel kellene beszélni. Vagy összefogni a többi"zaklatott" lány szüleivel és az igazgatónál panaszt tenni.

2018. jan. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
31%

Az azért túlzás, hogy az iskolának semmiféle hatásköre nincs.

Ha megvernék (ill. meg akarnák verni) a gyereket, akkor is a tanároknak kötelessége közbe lépni, megakadályozni, vagy utólag megbüntetni a vétkest.

Amíg kiskorú valaki, addig a szülő rábízta az iskolára a gyerekét, hogy vigyázzanak rá. Világos, hogy kötelesek megvédeni a szexuális zaklatástól is.

Az más kérdés, hogy a verésnek, egyéb zaklatásnak kitett gyerekek is eléggé magukra vannak hagyva, úgy tapasztalom.

Manapság a tanárok örülnek, ha őket nem verik a tanulók.


Szerintem is első körben a többi érintett lány szüleivel összefogva kéne szólni az igazgatónak.

Ha erre sincs változás, és megismétlődik lányoddal az eset, akkor irány a rendőrség.

2018. jan. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
36%

Mi az hogy nem tesz semmit?

Ő szólt róla egy tanárnak? Vagy te is bementél tanárhoz/igazgatóhoz?

Nekem fura hogy nem tesznek semmit.

Én az érintett lányokkal és szüleikkel mennék az igazgatóhoz.

2018. jan. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%
A kamasz lányoknál még természetes dolog, ha szájra adnak puszit, főleg egy olyan időszakban, amikor még keresik saját identitásukat. Nem kell ebből nagy ügyet csinálni. De az is lehet, hogy a lányod is akarta, csak összevesztek utána.
2018. jan. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Úgy tudom, hogy a szünetben szájra puszi volt, és hogy szólt a lányom az osztályfőnökének. A lány szerint csak véletlen volt az egész, és elnézést kért. Én pedig a szülőértekezlet után bementem az igazgatónőhöz, de igazából nem vett komolyan. Azt mondta, hogy a lányom csak kitalálta. Ez hazugság! Majd a többi öt lány is kitalálta! Annyira béna a rendőrsék, hogy ilyen esetekkel nem foglalkoznak, nem tesznek semmit érte. Át kellene rakni egy másik iskolába ezt a bajkeverő lányt. Még a végén természetes lesz a leszbikusság az iskolában.
2018. jan. 4. 12:29
 8/17 anonim ***** válasza:
72%
Fú micsoda probléma
2018. jan. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%
A felsőbb éves tizedikeseknél lány lánnyal csókolózik a szünetben, és senki sem szól érte. (Persze, nem az igazgatói előtt csinálják, csak diszkréten.)
2018. jan. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%

"A lány szerint csak véletlen volt az egész, és elnézést kért."


Már megbocsáss, így azért egészen más a leányzó fekvése!

Ezek után én se tennék semmit. Sem a te helyedben, sem a tanárok helyében.

Ha újra történik ilyen, akkor lehet előszedni, hogy akkor feltehetőleg ez sem véletlen volt. Épp ezért nem baj, hogy tudnak róla a tanárok, de szerintem alaposan túlliheged a dolgot.


Ez még nagyon messze van a leszbikus kapcsolattól.

És nagyon erős túlzás azt várni, hogy emiatt másik iskolába (nem is osztályba!) átrakják a leányzót.

2018. jan. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!