Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Koleszosok, ti szoktatok...

Koleszosok, ti szoktatok olyat, hogy finoman "becsapjátok" a szüleiteket?

Figyelt kérdés

Nem az, mint atesóm, hogy bepiál minden egyes nap.

Hanem mondjuk smink nélkül mész haza, otthagyod a cuccokat amiket vettél stb.


2018. jan. 11. 22:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Mi van?
2018. jan. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Az, hogy mondjuk hét közben sminkel valaki, aztán hazamegy hétvégére és lemossa. Vagy vesz magának cuccokat és otthagyja, hogy otthon ne lássák.

Köuépiskolai kollégium nyilván, 14-18 éveseknek.

De szetintem érthető.

2018. jan. 11. 23:08
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Én volt, hogy egy hétre 500-1000 Ft-al lettem elküldve + havi 5000 bankkártyára a kolidíjon, osztálypénzen felül. Ebből oldottam meg a sulibüfét, szórakozást is. Nem sok cuccot meg sminket tudtam venni, vagyis kb 3 polót vettem egyedül 4 év alatt, a többi ruhát a szüleimmel, nem sok minden volt, amit titkoljak. Ha a szüleid annyi pénzt adnak, akkor nyilván gondolják, hogy elköltöd. Én szülőként megnyugodnék, hogy legalább egy része normális dolgokra ment el, és nem piát, cigit, drogot vett belőle a gyerekem.
2018. jan. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
Milyen jólelkű vagy. A szüleid taníttatnak, kapsz - ezek szerint jó összegű - zsebpénzt, te meg átvered őket. Gratulálok, buszke lehetsz magadra...
2018. jan. 12. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
9%
Gondolom te se várod el hogy a szüleid őszinték legyenek veled ugye?
2018. jan. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Nem most voltam kollégista, a 90-es években. Sokan csináltak ilyesmiket. Volt, aki egész héten kölcsönruhákban járt.
2018. jan. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%

Kamaszként mindenki maximálisan őszinte volt a szüleihez mi? :O Persze....

Én nem számoltam be mindenről, de úgy látom a válaszolók igen :/

2018. jan. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem abból a pénzből veszem, mellesleg jól tanulok.

De ők nem engedik, hogy sminkeljek, körmöt lakkozzak stb. Ezért ezeket inkább otthagyom és nem viszem haza, meg lemosom.

Szerintem nem olyan, huu de nagy átberés. Nem cigit és füvet rejtegetek, de jobb a békesség.

2018. jan. 12. 13:55
 9/13 anonim ***** válasza:
58%
Nem átverni kéne őket hanem kiállni magadért.
2018. jan. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%

9-es válaszoló, én egyszer álltam ki magamért, kórházba kötöttem ki mert apám ugy megütött hogy a kád széle adta a másikak. Nem rosz ember egyébként de van amikor eldurran nála valami és ő is ilyen beszűkült látáskörű, régimódi faszi. Néha jobb a békesség. És ha sminkelni akar a leányzó az szerintem nem bűn már 14-18 évesen. Ha ezt a szülei nem értik meg, akkor feldughatják maguknak mert szerintem nem kell terrorban tartani egy gyereket sem, ráadásul nem ennyi idősen. Ha 10 éves lányka irna ki ilyeneket nem értenék egyet, de ez középiskolás korú lány emberek. Nem kell elítélni csak mert a ti szüleitek támogattak és nem ordították le a fejed ha 9 után 3 percel értél haza.

Őszinte véleményem, hogy ha békességet akarsz magadnak ne izgulj e miatt, semmi rosszat nem csinálsz azzal hogy kerülöd a konfliktusokat ennyire semmittevő témáról. Hozzáteszem, ez nem jelenti azt h akkor mostmár elkezdhetsz cigizni meg bulizni meg miegymás. De ekkora nyomatékosságu ügyben nem csinálsz semmi rosszat azzal ha nem osztod meg velük hogy sminkelsz vagy akármi. 19/L

2018. jan. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!