Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tennétek a helyemben? Mi...

Mit tennétek a helyemben? Mi a véleményetek erről az egész komédiáról?

Figyelt kérdés

17 éves a lányom.

Van barátja, élnek nemi életet.

Ezzel semmi baj nincs.

Viszont már az elején feltűnt, hogy a lányom azóta kéri, hogy pedikűröshöz járhasson, illetve elkezdett magassarkút hordani.

Végülis semmi kivetnivalót nem találtam benne, úgy hogy beleegyeztem.

Most viszont netezés közben ráírt a barátnője, ami megjelent oldalt, így én is láttam és elolvastam.

Azért van szükség a pedikűrre meg a sok lábápoló készítményre, mert a fiatalember arra izgul, meg a magassarkú papucsokra!

Havonta eddig leszámítva, több mint 10 ezer forintunkba kerül a hóbortja.

Ezen most én húzom fel magamat fölöslegesen, vagy tényleg dühítő?

Másnak Iphone kell, mi meg a szexuális játékait fizetjük a vő jelöltnek!


2018. jan. 14. 18:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%

Eloszor is ez teljesen az o dolguk, az o maganeletuk.

17evesen ha elviseli, hogy faj benne a laba, nyugodtan hordhat magassarkut.

Itt a honap/+10ezer forinttal van gond, vagyis azzal, hogy ezt az osszeget te fizeted/ neked kell mert a lanyodnak gondolom nincs sajat jovedelme.

Evente parszor en kifizetnem neki, ha ezt akarna, mindegy, hogy ez apoltsag vagy mas szempont. De ez havonta nagyon sok.

Esetleg a lanyod vegezhetne hazimunkat (vagy ha egyebkent is, akkor tobbet), ezert plusz zsebpenzt kapna(ha kap). Ebbol tudna finanszirozni es nem neked kellene.

Ha ez a problema. Ha viszont belefer ez az osszeg, ha a lanyod ezt akarja, csupan amiatt nem tamogatod, mert megtudtad miert akarja, akkor vedd ugy, mintha nem is tudnal rola.

Ez annyira privat elethez tartozik, hogy a "leendo anyosnak" nincs hozza koze.

2018. jan. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%

Ha elég felnőtt a a lányod ahhoz, hogy nemi életet éljen, akkor ahhoz is felnőtt, hogy megkeresse a rávalót a pedikűrösre, cipőre.

Egyébként ha ilyen cipőfétises a fiú, vegyen ő cipőt a lányodnak! Fogadok, gyorsan leszokik a hóbortjáról!

2018. jan. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%

Nem mindegy, miért? A pedikűr az pedikűr. Pont ugyanannyiba került eddig is, de nem zavart.

Egyszerűen mondd meg a lányomnak, hogy oldja meg a zsebpénzből, neked erre jelenleg nincs keret. A pasit és a szexet hagyd ki teljesen.

2018. jan. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
Most csak engem zavarna, hogy a lányomnak ilyen beteg agyú pasija van? Mindegy, a pasi is beszállhatna, elvileg az ő fantáziáját izgatja ennyire.
2018. jan. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%
A pedikűr még oké, ha csak az ápoltság és nem a cicoma miatt kell, de magassarkú cipőt vagy a sokadik lábápoló készítményt biztos nem venném meg a lányomnak minden hónapban csak azért, mert a pasijának az a hóbortja.
2018. jan. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
Miért kell egy 17 éves lánynak pedikűrüshöz járni ahhoz, hogy ápolt legyen? Én egy 40 éves cukorbeteg nő vagyok, de még én is meg tudom csinálni magamnak, ráadásul drága kencék nélkül, egy sima testápolót használok. Nem hiszem, hogy több centis bőrkeményedés nő a 17 éves gyerek lábára, amit ne tudna magának levágni.
2018. jan. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%
17 évesen alapból luxus a pedikűr. Akkor a lanyoknak még szép egészséges lábuk van, nekem legalábbis az volt! Most mát nyilván kell reszelgetni, krémezni, de 17 évesen? Szóval nem, nem fizetném. Mert bazira felesleges akkor is ha a pasi nem lenne lábfétises.
2018. jan. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%

Nem tartom magam prűdnek, de enyhén sokkolna, ha kiderülne, hogy a lányom barátjának milyen hóbortja van.

Innen kezdve a cipő és a pedikűr számomra elhanyagolható.

2018. jan. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%
Én azt hiszem kiakadnék mint a kakukkosóra. A pedikűrösnél miket csináltat? Mi az amit otthon lehetetlen elvégezni? Nem az ápoltság ellen vagyok, mert az természetesen alap, de ezt egy cseppet túlzásnak érzem. Ha teszem azt dildo fétise lenne, akkor azokat is neked mint szülőnek kéne finanszírozni? 😁
2018. jan. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%

Az ő dolguk, de az biztos, hogy nem fizetném a FIATALEMBER hóbortjait.


Hisz itt a lányod ESZKÖZ neki, amin kiélheti a fétist. Oké, ezzel nincsen baj míg nem bántja a gyereket, de akkor finanszírozza Ő a dolgot,vagy a lányod menjen melózni hétvégente.


Azért havi tízezer TŐLED arra, hogy a csávó jobban tudja kiverni...

2018. jan. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!