Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Gyermekzár a számítógépre. Ki...

Gyermekzár a számítógépre. Ki milyen gyermekzár programot tud ajánlani windows10-es gépre? Napi szinten szeretnénk megadni, hogy mely nap hány órát lehet gépezni. A többi időszaban nem kellene hogy bekapcsolható legyen, vagy ilyensmi.

Figyelt kérdés
2018. jan. 27. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Kikapcsolod.
2018. jan. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Jelszó a gépre amit csak ti tudtok. Amikor bekapcsolja, nem tud belépni.
2018. jan. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 AntZ válasza:
2018. jan. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
A szülői hülyeség tényleg határtalan.
2018. jan. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%

Max 5 perc es barmilyen korlatozast barmilyen windowson rohogve meg lehet kerulni, ha a gyerek tud googlezni vagy hozzaerto osztalytarsai vannak.

Szoval inkabb a nevelest eroltesd kerdezo.

2018. jan. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%
A neveléshez intelligencia kéne.
2018. jan. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sose szabták meg, amióta volt gépem (12 éves korom körül, persze akkor volt Sims rajta oszt csókolom) annyit használtam, amennyit akarom. Lehet, volt pár nap amikor a házi feladat helyett, de hamar eluntam, mivel másnap nekem nem volt kész a házim... Persze a mai gyerekekkel más a helyzet. Az egyik osztálytársamnak anno jelszó volt a számítógépén, sokszor került ciki helyzetbe, hogy mentem hozzá csinálni valami feladatot, de ha nem volt otthon az anyja vagy apja, akkor nem tudtuk használni a gépet. Aztán kicselezte őket, elrejtett egy kamerát egy kupac könyv között az asztalon, valahogy pont felvette, ahogy az apja gépeli be a jelszót, így át tudta cseszni a szüleit.
2018. febr. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!