Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Csak szerintem mindenkinek a...

Csak szerintem mindenkinek a maga dolga (18 alatt is), hogy mikor veszti el a szüzességét?

Figyelt kérdés

14 év alatt szerintem sem.De egy például 15 éves lány/fiú szerintem már simán eldöntheti,hogy lefekszik-e a barátjával/barátnőjével vagy még vár egy kicsit.A szülőnek szerintem nem az a dolga,hogy jól megmondja a gyerekének ''Kislányom,te nem feküdhetsz le azzal a fiúval!'',hanem az,hogy a gyereke kellően fel legyen világosítva a védekezésről és arról,hogy partnere nem fogja megalázva ott hagyni csak mert még szűz és nem volt olyan jó a teljesítménye.Én a tiltás helyett megmondanám neki,hogy sok ember azt csinálja,hogy erőlteti a szexet,hitegeti,hogy óvatos lesz,az óvszert nem kötelező használni,sőt,lesz még olyan is aki azt mondani,hogy szereti csak azért,hogy meglegyen egy újabb ''strigula''.Megtanítanám neki a ''nem'' kimondását és inkább hagyja ott a fiút minthogy a szüzességének az elvesztése fájdalmas emlék maradjon.


Ez az én véleményem és természetesen nem akartam vele senkit se megsérteni. 14/L



2018. jan. 27. 21:50
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:

Elírtam


Azt akartam kifejteni,hogy a gyerek jól fontolja meg,hogy kivel fekszik le,mert az is előfordulhat,hogy korán lefekszik a párjával és ő otthagyja,mert nem volt elég jó a teljesítménye.

2018. jan. 27. 21:55
 2/32 anonim ***** válasza:
83%

Aha. És a 14 évesek pont az a korosztály, amely issza a szülei szavait, és megfogadja azokat. Többnyire inkább ilyen reakciók lennének:

"Á, az apám egy lúzer, neki azért nem sikerül."

"Az anyám már teljesen elfelejtette, milyen fiatalnak lenni."

"Á, ez egy rendes lány/fiú, a szüleim nem ismerik."

2018. jan. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
68%

Egyetértek veled. Jó látni, hogy a te korosztályod nem csak ostoba tanulatlan pics@kból áll.

21N

2018. jan. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
72%

Semmi különbseg nincs egy 14 és egy 15 éves gyerek között mind 2 gyerek nem azért tiltják a szülők mert rosszat akarnak ők is voltak ilyen korúak

Ma már "gáznak" számít ha szűz vagy

Sokan azt hiszik hogy ettől menők és hogy be tudnak illeszkedi de nem kell mindig a tömeggel tartani

2018. jan. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
36%
Látszik, hogy gyerek vagy még. Ha egy kapcsolatban a "teljesítmény" a legfontosabb, az nem lesz tartós.
2018. jan. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

#5


Nem úgy értettem.Arra a tipikus esetre gondoltam amikor egy fiúnak a lány csak arra kell és miután lefeküdtek a srác elhagyja.

2018. jan. 27. 22:08
 7/32 anonim ***** válasza:
29%
Engem érdekelne, hogy egész pontosan mi is a szülő dolga annak érdekében, hogy a 15 éves gyereklány/fiúcska kellőképpen jó teljesítményt nyújtson az ágyban. Netán tevőlegesen is be kéne avatniuk a gyermekcsét, megkímélendő őt az esetleges megaláztatástól?:D
2018. jan. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Okés tisztázzunk valamit.


Nem azt akartam mondani,hogy a még szűz ember dolga az ,hogy már az első alakalommal jó teljesítményt nyújtson,hanem hogy válogassa meg azt,hogy kivel akarja az elsőt.

2018. jan. 27. 22:13
 9/32 anonim ***** válasza:
50%
És ennek érdekében mi az, amit a szülőnek jogában áll tenni? Mármint szerinted.:-)
2018. jan. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim válasza:
31%

Lehet hülye vagyok de nem igazán veszem észre hogy ez gond lenne a szülőknél. Én 15 évesen vesztettem el a barátommal de 1 éve már egyutt jartunk addig nem is nagyon akartunk egyutt aludni meg szexelni aztan anya 1 ev utan mar kerdezte mikor alszik itt a baratom mivel nesszebn lakik es hosszi neki az ut. De ha nem aludhatott volna itt akkor is meglett volna. Am meg en nem kotnem az orrukra.

A gondolkodasodban egyet ertek veled , en is inkabb megbeszelnem vele a dolgokat, sokkal jobb mint tiltani. Veled tortent valami hasonlo vagy mi az ami ennyire felzaklatott?

2018. jan. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!