Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti hogyan reagálnátok...

Szülők! Ti hogyan reagálnátok le, hogy "coming out" alkalmával a kamasz fiatok elmondja nektek, hogy lánynak érzi magát?

Figyelt kérdés
2018. jan. 29. 18:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
Szégyelném magam amiatt hogy eddig nem vettem észre. Ha nem múló hóbort akkor általában már kisgyerek korban is ezt érzi a gyerek. Elfogadnám, segítenék neki ahogy csak tudok. Az én gyerkeimet kicsi koruk óta mindig biztosítom arról hogy bármi is lesz mindig szeretni fogom őket
2018. jan. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Hát, mivel a gyerekem és születése óta ismerem, így nem érne váratlanul a dolog. Nem hiszem hogy ez olyasmi lenne, amit el lehet titkolni, tekintve hogy már kisgyerekkorban is vannak rá utaló jelek. Mindenesetre megkérdezném hogy tudok segíteni.
2018. jan. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
27%
Válaszolnék hogy de fiu lettél ha nem tudnád.nezd meg.
2018. jan. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%

Háát nem egy egyszerű helyzet, de főleg az ő perpsektívájából. Egy biztos, hogy elvinném pszichológushoz a témával kapcsolatban, ugyanis egy pszichológus sokat segíthet; először is nem biztos, hogy tényleg transzszexuális, az se kizárt, hogy ez nála egy időszak (egy barátom az exét transzszexuális srácként ismerte,amikor jártak, és jó sokáig hormont is szedett, de idővel rájött, meg kitapasztalta, hogy nem jobb így neki). Másrészt pedig valakinek vannak ebből adódó nehézségei, pl.ismertem egy transzszexuális srácot, aki szorongott a nyilvános wc használatától. Pszichológus neki is sokat segített.


Beszélgetnék vele az érzéseiről, próbálnék segíteni, segítséget is kérni, és mindent megtenni azért, hogy boldog legyen. És örülnék, hogy megtisztelt azzal, hogy elmondta nekem.

2018. jan. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%

"Válaszolnék hogy de fiu lettél ha nem tudnád.nezd meg."


Érett hozzászólás mondthatom ha nem értesz hozzá minek írsz hülyeséget?


De amúgy az én ismerősöm elvitte pszichológushoz a gyerekét mert ott sok minden kiderülhet de nála már kisgyerek kora óta lehetet látni hogy nem érzi jól magát a bőrében

De nincs ezzel semmi baj úgy öltözködjon és úgy viselkedjen ahogy ő jol érzi magát ez a természetes :)

2018. jan. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
57%
Nem értem hogy miért csinálnak ebből sokan ekkora ügyet.
2018. jan. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
27%

Meggyőződnék róla, hogy nincs-e berúgva, ha nincs, akkor várnék egy napot, hogy kitisztuljon a feje, hátha benyalt valami tudatmódosítót.


Ha józannak tűnik, elmennék vele kupiba, aztán amikor a legjobb csaj a melleivel betakarja a fejét miközben az ölében ülve a farkához dörzsöli a punciját, akkor meg is oldódna a dolog, elfelejtené ezt a hülyeséget.

2018. jan. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
69%
Az utolsó válaszolnak üzenném hogy nem volt se vicces se értelmes
2018. febr. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
3%
Megmondtam volna neki, hogy pont jó, mert én meg fiúnak. Családon belül marad.
2018. febr. 2. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 akarkizoltan56 ***** válasza:
11%

jol pofan vernem es terjen meg

ne nezzen annyi mediat

2018. febr. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!