Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyire gáz mankóval suliba...

Mennyire gáz mankóval suliba menni? :/

Figyelt kérdés

Kibicsaklott a bokám. Anya befáslizta a lábam, és hogy gyorsabban gyógyuljon, azt mondta, mankóval kell hogy menjek egy ideig..

Valaki ment már így suliba? Mit szóltak?

13/f


2018. febr. 4. 17:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Ha kell akkor kell. De en azert orvosnak megmutatnam
2018. febr. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
rajtad kívül senkit nem fog érdekelni.
2018. febr. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem nem gáz, bár azért lehet jobb lenne orvosnak megmutatni és nem szülő "hasraütése" alapján mankózni. (lehet nem is indokolt)


Plusz ha bemész mankóval nyilván tesizni sem fogsz tudni. De ha nincs orvosi igazolásod (márpedig a leírtak alapján nincs, hisz nem voltatok orvosnál) nehogy azt higgye valaki, hogy szimulálsz vagy megjátszod magad.

2018. febr. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem menő leszel :) de inkabb menj orvoshoz is
2018. febr. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy kibicsakláshoz még nem szükséges mankó .. de én többszöri szalag nyúlás és szakadás után tapasztalatból mondom orvoshoz kellene menni vele. Inkább semmiség legyen minthogy több legyen a baj .
2018. febr. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én anno járógipsznél mankóztam, nem volt gáz. A többiek ökörködtek vele, mikor épp nem használtam az első napokban, aztán megszokták - és a négy hét alatt csak kétszer akart vénasszony felállítani a villamoson, miközben BE VOLT GIPSZELVE A LÁBAM :D (17 voltam akkor)

23/L

2018. febr. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a suliba kapásból 3 gyerek közlekedik mankóval, fáslis meg gipszes lábbal :D Egyáltalán nem gáz, ha szükség van rá akkor nem tudsz ellene tenni. De egy dokinak mindenképp mutasd meg a lábad. Jobbulást! :)
2018. febr. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem voltam mankóval, de egyik osztálytársam többször is. Nyugi, semmi rosszat nem fognak rólad gondolni, nem ciki, ha kell, akkor kell. Maximum majd odamennek és megkérdezik, mi történt.
2018. febr. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2018. febr. 6. 22:56
 10/12 anonim ***** válasza:

Tanulj meg nevetni magadon mert biztos kapsz majd a piszkálásból.


Ezen felül semmi gond vele. Nyugodtan menj be mankóval.

2018. febr. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!