Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti elengednétek egy 14 éves...

Ti elengednétek egy 14 éves fiút egy 16+ szórakozóhelyre?

Figyelt kérdés

2018. febr. 13. 18:09
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
36%
5-ös én szívesen beegondolok neked: otthon voltam, a hobbijaimmal foglalkoztam, rajzolgattam, olvastam, tanultam, ékszer készítettem. Alkohollal 17 évesen találkoztam először és 19 évesen voltam először felnőtt buliban. Szerintem EZ a normális. Gyerekként is idiótának tartottam azokat az osztálytársaimat, akik képtelenek voltak megbirkózni azzal, hogy még nem felnőttek.
2018. febr. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
11%
Én 17 évesként mondom, hogy 18 évesen maximum.
2018. febr. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
40%

Nem. Kapásból minek akarna menni? Ő korosztálya nem nagyon lesz, csajozni se tudna, mert a 14+ lekoptatnák, ha normális a hely akkor meg még alkoholt se kapna, így kapásból fölösleges lenne mennie. Meg, ha normális a hely, akkor be se engedik. Normális helyen sokszor, ha melegítő nadrágba mész már akkor nem engednek be, nemhogy 14 éves egy 16+-os helyre.

Ha meg olyan, hogy beengedik akkor meg végképp nem. Láttam már milyenek azok a szórakozóhelyek. Megmozdulni nem tud az ember, mert mindenhol 12-13 éves részeg gyerekek fekszenek. Környékemen néhány szórakozóhely is emiatt zárt be, mert nem jártak már idősebbek a fentebb leírt okok miatt.

2018. febr. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
Én most vagyok 15 éves lány, és tuti, hogy csak azért akarna elmenni, hogy felvághasson a haverjainak utána. Igazából ha nem megy el azzal is csak nyer. Ennyi idősen értelmetlen elmenni ilyen helyekre. Érje be a farsangi sulidiszkóval.
2018. febr. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
Dehogy! Ugyan én még nem vagyok szülő és még a gimit sem fejeztem be de azért annyit még én is tudok, hogy egy 14 éves kis srácnak semmi keresni valója egy szórakozó helyen. Én egyszer mentem el tavaly a barátaimmal, de kb. félóra után már mentünk is el. 18/L
2018. febr. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
93%

Nem engedném.


"Ilyenkor kell belegondolni, hogy ennyi idosen mit is csinaltunk? Na ugye."

Otthon voltunk. Nálunk sose volt ez a szigorú nem mehetsz sehova. Mégse mentünk. Talán pont ezért mert minek.

2018. febr. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
30%
Egy 14 éves fiút? Én elengedném, ha nem az én fiam.
2018. febr. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Nem. És megspórolok neki ezzel egy utat, mert nem is engednék be.
2018. febr. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

A szórakozóhelyek nagy része nem véletlen 16 pluszos. Jobb helyeken be se engedik.

És nem feltétlen azért mert egy szórakozóhelyen mindig rossz történik. Én nem tartom a szórakozóhelyeket ördögtől valónak , voltam is már jó pár helyen jó párszor sose volt semmi baj (persze attól még lehet).

Hanem mert nem gyereknek való. Kell azért oda egy szellemi szint , érettség ami egy 14 évesben nincs meg. Meg amúgy sem kell egy 14 éves ismétlem GYEREKNEK szórakozóhelyre menni. Ráér még és élvezze hogy gyerek.

2018. febr. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
36%

En 14 evesen otthon ittam a barataimmal.

Epphogy 15 evesen voltam eloszor szorakozohelyen a sulink szalagavatojanak afteren, ket baratommal es kamuszemelyivel bementunk.

Anyamek nem leszartak, csak tudtak h tudok magamra vigyazni.

Bumm, most harmadeves vagyok jogon.

Nem azt mondom, hogy kovetendo peldak voltunk, de en is tuleltem, hogy elengedtek a szuleim. Mellesleg azota mar csak kb havonta egyszer megyek el komolyabban szorakozni, mig a kortarsaimnak minden hetvegeje a hanyasig ivasbol all. En ugy erzem, jobb h hamarabb tulestem ezeken.

2018. febr. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!