Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tennétek ti szülők ha a...

Mit tennétek ti szülők ha a 16 éves lányotok titokban csináltatott egy tetoválást csuklójára?

Figyelt kérdés

2018. febr. 28. 21:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
65%

Semmit.

Nekem a derekamon van, szintén kamaszként csináltattam.

2018. febr. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%
Lecseszném amiért nem szólt,utána pedig gondoskodnék arról a tetováló szalonról,ahol kiskorúnak csinálnak tetoválást szülői beleegyezés nélkül.
2018. febr. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
23%
Gratulálnék, hogy sikerült 16 évesen lemondania a világ összes komolyabb állásáról. A csuklótetoválás minden komoly pozíciónál kizáró ok, hiába intelligens a jelölt. Még maximum programozónak elmehet vele, de akkor se álmodjon arról, hogy a kockásinges gyíkok közül majd kiemelkedik teamleadernek, solution architectnek, vagy bárminek.
2018. febr. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
A csuklója belső felén van egy vastagabb karkötővel takargatja előttünk de megláttam és most nem tudom mi tévő legyek, hogyan reagáljak. Nagyon dühös vagyok az biztos de még ő sem tudja, hogy megláttam.
2018. febr. 28. 22:15
 5/23 anonim ***** válasza:
91%

Csinalni nem tudsz mar semmit, de deritsd ki, hol csinaltatta jelentsd oket fel, ugyanis kiskorunak nem csinalhatnak ha nem egyezel bele.

Azért is fontos lenne hogy kiderüljön hol csináltatta, nehogy valami házi helyen, ki tudja milyen tűvel, aminek súlyos következményei lehetnek...


Maga a tetoválás miatt nem lennék annyira mérges, mondjuk a hely azért tényleg elég gáz, bár egy karórával eltudja akármikor takarni.

2018. febr. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
85%

Mi ezt végig jártuk már! Drága kisfiam 16 évsen olyan kemény rockernek képzelte magát hogy nirvana tetkó díszelget a karján. A szalonban nem is kérdezték hány éves megcsinálták.

Kétszer műtötték lézeresen távolítattuk el a tetkót, rendőrnek készült. Volt veszekedés ellenkezést de végül megértette ezt.

2018. márc. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
93%

A gyerekkel szemben már tehetetlen vagy. Viszont a szalonban kiverném a palávert a helyedben. 18 éves sincs, szülői beleegyezés nem volt, normális, biztonságos helyen nem csinálnak ilyet.

Mondjuk ebből kifolyólag a gyereket lehet beparáztatnám, hogy bizony akkor most elmegyünk mindenféle szűrésre, hiv, hcv... had érezze, hogy hülyeséget csinált.

2018. márc. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
56%
és ha csak henna vagy lemosható? előbb kérdezz rá sztem.
2018. márc. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
83%

jajj istenem, ez a nem fog munkát kapni dolog annyira hülyeség. Mikor meg megkérdezi valaki, zavarna-e az óvónőn pl. a tetoválás, mindenki azt írja, hogy nem...


tele vagyok varrva én is meg öcsém is, én vezető vagyok egy nagy cégnél, ő meg rendőr...

2018. márc. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 dirtboy válasza:
88%

Munkába nem fog bele szólni,nálunk a cégnél is van tetovált,arcán ripszinges,sőt még raszta haja is van és fent dolgozik irodán a főnökökkel.

Amúgy lézeresen eltávolítható.


Hogy került oda pedig nem biztos hogy tetováló szalon csinálta,sőt szerintem biztos hogy háznál tetoválta fel valaki.

Nagyon sokan úgy csinálnak tetkót mert olcsóbb mint szalonban.

2018. márc. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!