Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők szerintetek anyu ezzel...

Szülők szerintetek anyu ezzel mire célzott?

Figyelt kérdés

Van egy kapcsolatom nem sokára kettő éves(nem élek szexuális életet)ám most eljött az idő barátom elhívott engem kirándulni ahol a szülei is ott lesznek(nem tervezzünk semmit olyat csinálni)ám anyu nem díjazza hogy vele alszom majd sőt....

Mikor felhozta a témát hogy akkor én mégis kivel alszom a kiránduláson mondtam neki hogy szerinted kivel?

Erre elkezdte hogy nekem még nem kellene szexuális életet élnem(nem is élek.) és hogy reméli nem vagyok olyan félkegyelmű hogy terhes legyek.

Szerintetek itt most ő azt hiszi hogy lefogunk feküdni vagy mire célzott evvel a kijelentéssel?

16L


2018. márc. 3. 17:55
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Igen, 2 éves kapcsolat meg együtt alvás, nem csoda, hogy erre gondolt.
2018. márc. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ugye teherbe esni csak úgy lehet, ha szexeltek (ha csak meg nem száll a szentlélek), ezért igen, arra célzott!
2018. márc. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor ő már azzal a tudattal él hogy mi szexelni fogunk?
2018. márc. 3. 18:20
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ő már azt hiszi, hogy meg is történt a dolog.

Viszont nem értem az anyukádat abból a szempontból, hogy ha már van egy 2 éves kapcsolatod, akkor az elég tisztességes és 16 évesen nagyon sok lány egyéjszakásokkal veszti el, szóval inkább örülne az anyukád. Szóval ez már normális életkor, csak védekezzetek!

2018. márc. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

Mondd meg neki. Az én barátom, akivel lassan 4 éve vagyok együtt és 11.-ben jöttünk össze, kb. egy hónap után nálunk aludt. Nem azért, hogy az anyuékkal szomszédos szobában elvegye a szüzességem, hanem mert amúgy alig tudott nálunk lenni, mert alig volt busza haza. Megmondtam ayának, hogy nem tervezünk semmit alváson kívül, szűz vagyok és maradok is. Mivel mindig őszinte voltam vele, gond nélkül megengedte ezt, és nem vesztette el a bizalmam.


Amikor eljött az ideje, akkor elmentem vele (Anyuval) a nőgyógyászhoz, írt nekem fogamzásgátlót, és még azt is elmondtam neki, amikor megtörtént. :D

2018. márc. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Én biztos lennék benne, hogy már szexel a lányom. 2 éves kapcsolatban 16 évesen szinte biztosra venném. Lehet azt hiszi anyukád, hogy hazudsz neki a szexről.
2018. márc. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Anyumèk szigorúak.Nem is az a baj ès tudja hogy mèg nem törtènt meg.Csak èn is erre gondoltam hogy most azt hiszi hogy lefekszem majd vele.
2018. márc. 3. 20:17
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
Egyértelműnek venném, hogy ha eddig nem is történt semmi akkor majd most fog
2018. márc. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A leírás alapján ezt nem célzásnak nevezném, elég egyértelműen fogalmazott.
2018. márc. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezzel azt akarta mondani, hogy nagyon reméli, hogy ha lefekszel a barátoddal, akkor tisztában vagy a fogamzásgátlás megfelelő módjával.

Ha annyira őrületesen ellenezné, hogy lefeküdjetek nem engedne el, de ettől függetlenül még nem kötelező megtörténnie, ha nem akarod.

Viszont ha mégis erre készültök vagy van rá egy kis esély, akkor készüljetek fel rá. Ne kelljen olyan kérdést kiírnod, hogy:

Lehetek-e terhes ha csak kicsit betette mert nem volt nálunk gumi?

Kiszakadt az óvszer, mert már 2 éve a farzsebében hurcolta a fiúm a kulcsai mellett, mit tegyek?

Anyukáddal pedig legyél őszinte, ha bármikor bármi gond lenne (persze ne legyen), úgyis jozzá fogsz fordulni. :) Illetve ha már fogsz szexuális életet élni, akkor illil nőgyógyászhoz járni évente, oda is biztosan elmegy majd veled.

Jó kirándulást! :)

2018. márc. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!