Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Srácok volt olyan akire...

Srácok volt olyan akire nyitottak már rá miközben önkielégítést végzett?

Figyelt kérdés
Ki? Nagyon kínos volt? Hány éves voltál?
2018. márc. 3. 21:25
 1/8 anonim válasza:
81%
Na az tényleg cinkes :DD
2018. márc. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
92%
Nekem volt. Ami durvította a dolgot, hogy épp eléveztem. Gyorsan elraktam a farkam és a nadrágomba élveztem, és ahogy emlékszem, igyekeztem értelmes fejet vágni. :D Visszagondolva, nem biztos, hogy sikerült... 13-14 lehettem.
2018. márc. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Szia nekem fürdés közbe volt.Bejött anyum pont mikor kezdett jönni.Nem tudom hogy észre vette de probáltam el takarni ahogy a vizbe ment a cucc közbe 13f
2018. márc. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Velem is volt, nem vettem észre,hogy anyum bejött én meg a gép előtt ülve élveztem el. Szerencsére magas a szék támlája és félhomály volt,remélem nem vett észre semmit.15 voltam
2018. márc. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

14 voltam, a takaró alatt matattam, mikor apám meg kopogás nélkül bejött este 11-kor a munkáspólójáért(régen ő lakott a szobámban), szerencsére gyorsan feltettem a lábam sátor/szülőpózba, a kezeimet meg magam mellé raktam, kicsit felültem, tök természetesen köszöntem, hogy Hello apa, mit keresel? ő meg: Csak egy pólómért jöttem be, köszöntem, hogy Jó éjt!, majd amint kiment folytattam, ahol abbahagytam.

Ciki nem volt, mert jól lepleztem, de furcsán éreztem kicsit magam.:D

2018. márc. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

12 voltam, apám nyitott rám, nem tudtam hogy otthon van. Éppen nagyban, önfeledten hokiztam, amikor benyitott.

Elég fura képet vághattam, mert szólt, hogy ennyire nem kell zavarba jönni, mindenki szokta ezt csinálni, majd mosolygott, és kiment.

2018. márc. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
apum nyitott már rám tök meztelen voltam
2019. máj. 19. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%
én épp próbáltam magam leszopni mikor apu benyitott
2019. aug. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!