Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mit engedtek meg a 13-14...

Ti mit engedtek meg a 13-14 éves lányotoknak?

Figyelt kérdés
Az én szüleim nagyon szigorúak,és szeretném megkérdezni,hogy ti miket is engednétek meg egy 13-14éves lánynak.
2018. márc. 17. 14:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
Arra gondolsz, hogy hová engedném el, milyen változtatásokra bólintanék rá a külsejét illetően ( smink, hajfestés esetlegesen piercing) ?
2018. márc. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Igen. Pl:borotválás,szemöldök kiszedés stb stb.

Nekem sajnos édesanyám semmi ilyesmit nem enged meg..de engem annyira zavar az,hogy szőrős a lábam ezért tudta nélkül szoktam. Ez olyan nagy baj?

2018. márc. 17. 14:25
 3/21 anonim ***** válasza:
88%

Még nincs ilyen nagy lányom, de engedném 13 évesen a szőrtelenítést, szemöldök szedést, minimális smink( szemceruza, spirál), körömlakk, még egy + lyuk a fülbe is belefér

Persze ezeket akkor ha az iskolai szabályzat is engedi.

Hajfestést csak gimnáziumban.

2018. márc. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Én engedem. 12 évesen én viszem el szemöldök gyantára. Szólt, hogy zavarja a kusza szemöldök. A borotválást is, mert azért egy szőrös kar és egy szőrös láb iszonyatos frusztrációt hoz elő egy lányból, pláne ha kis kamasz. Ez teljesen normális, hogy engedem.


Hajfestést, tetoválást és piercinget(van mindkettőm) NEM, ahhoz még kicsi.

2018. márc. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok.

A +1 lyuk a fülbe nàlam is belefér.

2018. márc. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
80%

+1 lyuk most lesz a lányomnak 12 éves.

Kozmetikushoz viszem rendszeresen sajnos pattanásos már bőrgyógyásznál is voltunk vele.


Hajfestést, piercinget, tetkót kirívó ruhákat, meg extra magas cipőt nem engedek.

Egy dolog a tanga amit szeretett volna megkapta de nincs oda érte

2018. márc. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Én nekem tényleg nincs szükségem festett hajra,piercing,tetoválás se semmi ilyenre.

Tegnap megkérdeztem,hogy 9.ben meg e engedi ,hogy ki legyen szedve a szemöldököm erre azt mondta meglássuk milyen lesz a bizonyítványom..de én kítűnő tanuló vagyok hisz nagy céljaim vannak az életben és sikeres akarok lenni.

2018. márc. 17. 15:17
 8/21 A kérdező kommentje:
Lyuk van mindkét fülembe,de csakis a fülbevaló miatt amit még kiskoromba szúrtak át. :D
2018. márc. 17. 15:19
 9/21 A kérdező kommentje:
Nem értem az én anyám miért félt mindentől ha egyeseknek az anyja 12évesen tangát vesz +lyukat csináltat a fülébe..
2018. márc. 17. 15:19
 10/21 anonim ***** válasza:
92%

Gondolom alapvetően konzervatívabb mint mi akiknek van piercin,tetkó stb.

Furcsa lenne ha nem engedném a + lyukat a fülébe, mikor nekem körbe van lőve.

2018. márc. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!