Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért titkolózik ennyire a...

Miért titkolózik ennyire a lányom a barátjával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
17 éves a lányom és 1-2 hete (nem tudom pontosan mikor) összejött egy fiúval. Próbáltam érdeklődni hogy hogy hívják, hány éves, hol ismerkedtek meg, és még ilyen alap dolgokat de jóformán egyikre sem adott választ. Annyit tudok a fiúról hogy 20 éves, nagyon kedves, vicces és helyes. Ezeket mondta el a lányom róla, semmi mást. A többi kérdésemre azt válaszolta hogy majd ha hazahozza bemutatni akkor megtudok mindent. Vajon miért nem mond el semmit? Nem akarok belemászni a kapcsolatukba meg semmi ilyesmi, de azért legalább a nevét jó lenne tudni.
2018. ápr. 9. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Józsinak hívjak. Na, most már boldogabb vagy?
2018. ápr. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jujdeizgi. :) szerintem most még csak távolról figyeld. 1-2 hét még semmi, talán még nem is mondták ki, hogy együtt vannak. Ha első szerelem, akkor rendesen össze lehet zavarodva a lányod. Talán ő maga sem tudja, mit érez. Hidd el, ha lesz valami érdemleges, akkor mindent meg fogsz tudni. ;)
2018. ápr. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ahhh, ha mindenkit hazahortdam volna bemutatni, akivel 17 évesen néhány hétre összejöttem :o

Szimplán lehet, hogy csak nem komoly a dolog, nem gondolja, hogy közöd lenne hozzá...

2018. ápr. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Még korai a dolog, szerintem azért nem mondja el, mert nem biztos abban, hogy eljutnak odáig, hogy hazahozza bemutatni.
2018. ápr. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
1-2 hét még semmi. Épp csak ismerkednek. Ne várd el, hogy minden fiúról meséljen, akivel szóbaáll.
2018. ápr. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%
Lehet, hogy csak szex van közöttük.
2018. ápr. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!