Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A lányom 21 éves és nagyon...

A lányom 21 éves és nagyon magának való, zárkózott, visszahúzódó, mit tehetnék, hogy ne legyen ilyen?

Figyelt kérdés

A lányom 21 éves egyetemista, egy nagyon aranyos szerethető lányom van. Csak egy problémám van vele nagyon zárkózott, csendes, visszahúzódó, nincsenek barátai szinte, barátja se volt még soha. Nem fiúzik pedig eléggé dekoratív a lányom, nem jár el sehova, mindig csak otthon ül. Nem nagyon mozdul ki. Próbálok vele programokat csinálni, de velem sem nagyon akar kimozdulni. Próbálok vele beszélgetni is kisebb nagyobb sikerrel. Mit tehetnék ez ellen, hogy ne legyen ilyen?

47N



2018. ápr. 11. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
semmit, felnőtt nő, azt csinál amit akar.
2018. ápr. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
96%
Vegyetek kutyat,én is maganyos vagyok leglább a kutyas szeret...
2018. ápr. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Talán ne kezeld kamaszként!
2018. ápr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Semmit, 21 évesen nem kamasz. Szerintem várj, hogy ô nyisson feléd, abban az időben én sem anyukámmal szerettem lógni, szerintem ez természetes.
2018. ápr. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem fogadd el olyannak, amilyen. Ha eddig végig otthon lakott (úgy tűnik, egyetemistaként is), akkor nincs is nagyon rászorulva másokra. Örülhetsz is, hogy ilyen, mert így nincs vele gondod. Viszont megváltozhat. Elkezd majd valahol dolgozni, ahogy a saját lábára áll, a munkahelyén is helyt kell állnia, látni fogja, hogy a nagybetűs élet milyen. Még nagyon fiatal, 21 éves... Tudodm, hogy most minden korábbra tolódik, de ráér még, hogy kapcsolata legyen. Utána majd visszasírod ezt az időszakot is. Hagyd rá, fogadd el. Lehet, hogy élvezi még, hogy még mindig gyerek lehet...
2018. ápr. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
ha nem dolgozik akkor igenis kamasz. attól h 21 éves attól már felnőtt lesz?
2018. ápr. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
az egyetemistáknál am is kitolódott a akamszkor.é
2018. ápr. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

persze engem, lepontoztok...

igenis kitolódott a kamaszkor, szóval jó helyen a kérdés. persze értem hogy van aki már dolgozik ennyi idősen de itt nem erről van szó..

2018. ápr. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Olyan, amilyen. Maximum tanácsot adhatsz neki, mert felnőtt, így nem kötelező rád hallgatnia semmiben. Fogadd el így, vagy számíts rá, hogy rád csapja az ajtót a hülyeségeid miatt. Tapasztalatból beszélek; anyám is pont így gondolkodik 27 éves nővérem ügyében (aki már 6 éve külön él és 3 éve el is tartja magát). Mindenáron meg akarja változtatni, meg akarja oldani az ő problémáit őhelyette. Testvérem nem kért belőle, rácsapta az ajtót - jogosan.
2018. ápr. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!