Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14 évesen lánynak mit engedtek...

14 évesen lánynak mit engedtek meg?

Figyelt kérdés

Első sorban szülők válasza érdekelne :)

Gondolok itt szőrtelenítésre,műkörömre,sminkre,márkás dolgokra,pasikra,barátokkal lógásra stb..


2018. ápr. 14. 16:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
A helyesírási szótár használatát.
2018. ápr. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Jézusom de idióta vagy :D

Csak nem az zavar, hogy a vesszők után nem tettem szóközt? :D

Ez legyen a legnagyobb hibám.

2018. ápr. 14. 16:33
 3/14 anonim ***** válasza:
34%

szőrteleníthet. Műköröm, smink, pasik nem, barátokkal lóghat pénteken suli után és szombaton.

Márkás dolgok nem eszetlenül, tehát nem kap meg mindent amit kiejt a száján, hanem megbeszéljük miért is szeretné, és nincs még olyanból három másik otthon. Az nem indok hogy xy-nak is olyan van.

nyaranta nyársaláskor(kb évi 4-5 alkalom) ihat egy pohár sört vagy bort, szülinapkor, szilveszterkor egy pohár pezsgőt. Bulizni nem mehet. A feladatait meg kell csinálnia, kétszer szólok, utána ha nincs kész, akkor szankciók(pl kimarad a hétvégi barátnős program). Magához képest jól kell tanulnia( neki a 3-4 már jó, ezt hozza is), egy általa választott sportot űznie kell, és matekból(ebből leggyengébb) hetente korrepetálásra járni.

2018. ápr. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%

Apaként, mit engedek a mostani 15 éves lányomnak.

Szőrtelenítés.. nincs ellene kifogásom, ha ő úgy érzi jól magát. Igazából nem is szóltam bele ezt az anyjával kellett megbeszélnie.

Műköröm: Még túl fiatal hozzá, körmöt festhet de a méteres körmökhöz egy picit várni kell. Persze idővel nem lesz ellene kifogásom, mivel szerintem is jól néznek ki.


Smink... hát a hétköznapokban csak alap smink, de hétvégén/megyünk valahova akkor használhatja.


Márkás dolgokkal szemben nincs kifogásom, de mindenben megvan a lélektani határ.

Szóval nem veszünk több 100e Ft-os táskát.

De simán belefér évi egy-két db 30-40e Ft-os cipő.


Pasik... a legrosszabb, amiben változtatnom kéne. Nagyon szigorú vagyok ilyen téren és az anyjának köszönheti azokat a kis bimbózó románcokat, amikre én is az áldásomat adtam...

Ha nem lenne az anyja, akkor fiú közelébe sem mehetne. :D


Barátokkal lógás... Nem gond ha 1-2 órával később ér haza, hétvégén elmegy, ha nem megy a tanulás rovására.

2018. ápr. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
2%

1. Az nem helyesírás te gyökérkefe... központozás maximum. Azt sem tudjátok, mit jelent amit leírtok. Ezt látom facebook-on is, ott fröcsögnek, hogy HELYESÍRÁS, közben vagy láthatóan ékezet nélkül tudta csak leírni a kritizált egyén, vagy a központozási hibákat emelik ki neki.


2. 14 éves lánynak?

Amire életkorának megfelelően szüksége lehet. Műköröm, tetkó, hajfesték, "pasizás" nem! A márkás dolog mániát sosem értettem, kicsit sok jelentőséget tulajdonítanak ennek néhányan...

2018. ápr. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
46%
5, már az első leírt szóban hiba van és nem központozási. ;)
2018. ápr. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Akkor kérlek mondjátok is el azt a hibát.

Mi ez a titokzatosság? :D Hajrá!

Hadd lássam már min kell javítani.

2018. ápr. 14. 16:49
 8/14 A kérdező kommentje:

Ohh hogy a kérés lenne a probléma.

Igen, tényleg elírtam.

De azért mert először máshogy tettem fel a kérést, és utána javítottam.

Ez esetben, sajnálom, hogy ekkora hibát vétettem :D

Bár nem tudom miért kell minden hülyeségbe belekötni..

2018. ápr. 14. 16:52
 9/14 anonim ***** válasza:
3%
#4 válaszoló nem értem miért van lepontozva.. Most komolyan a cipő árán kiakadtatok?
2018. ápr. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
25%
Mellé...
2018. ápr. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!