Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mivel dobhatnám fel a kapcsola...

Mivel dobhatnám fel a kapcsolatomat a 10 éves lányommal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én az anyuka vagyok! Úgy érzem, hogy kicsit ellaposodott a viszonyunk! Elég sokat vagyunk külön, föleg hétközben, a munka és az iskola miatt! Valamint hozzájárul az is, hogy kamaszodik! Aféle anya-lánya programok érdekelnének! Többször kérdeztem öt is, de nem tud ötletekkel elöállni!
2018. ápr. 20. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Kirándulás, színház, cukrászda, kalandpark, biciklitúra, közös film, állatkert.
2018. ápr. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
90%
Talán, ha a pálinka még nem is, egy kis közös plázázás igen. Bár én egy pár évvel idősebb vagyok az ő korában és most is imádok együtt anyuval felmenni pl.: az Allee-ba és beülni a starbucksba és ruhákat nézegetni. Tudom nem egy mintaprogram, de ez nagyon meglágyít engem személy szerint.
2018. ápr. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
74%

Mozi.Kirándulás.Vásárlás.Kertészkedés.

Közös takarítás.Az én lányom szereti ha takarítok vele a szobájába, rak be zenét és beszélgetünk közben.12 lesz a jövő hónapban.

De ha a lányodnak nincs ötlete lehet igénye sincs nagyon rá.

Mondjuk az enyémnek szinte mindegy a program mert van egy 10 hós kistesója, így az a lényeg, hogy néha kettesben legyünk.

2018. ápr. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!