Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 164 cm magas, kg.58 kg-os,...

164 cm magas, kg.58 kg-os, majdnem 13 éves fiúra mekkora ruha kell?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 30. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Pólóban, pizsamában megveheted a felnőtt S-est. A nadrág húzósabb, próbálni kell.
2018. máj. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet megmondani. Ugyanis nem mindegy, hogy húsosabb vagy erősebb csontozatú a gyerek, nem mindegy, hogy milyen a testfelépítése. Az én fiam ugyan nem ennyi idős, de pl. ő pocakosabb, illetve hosszabb a felsőteste, ugyanakkor rövidebbek a lábai. Tehát felsőből, pólóból a nálánál 2 évvel idősebb gyerekre való ruhát hord. Nadrágból pedig jó a korának megfelelő.

Így elsőre az mondanám, hogy felnőtt méretből simán M-es jó lehet rá. De ruhát mindig próbálni kell.

2018. máj. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

164-es méret. :)

Egyébként igazuk van előttem szólóknak, bár szerintem azért férfi méretből max. az S-es jó ekkora gyerekre.

És hogy tovább bonyolítsam a helyzetet: nem minden márkánál jelenti ua. a méret ugyanazt. Pl. a H&M-nél a 164-es méret simán jó a kb. 170 cm-es fiamra, de más cég ilyen méretű ruhája kicsi.

2018. máj. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!